Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 20:27 · Dyskusja
0
Moim zdaniem Tello był ZM.
Pax
Bardzo lubię Ville, ale patrzę obiektywnie no i dzisiejszy mecz to rzeczywiście spacerek.. Nie przykladal zbytnio.. Po za tym na tym prawym skrzydle to on mi jakoś nie pasuje i tak.. Miał troche mało piłek, a jak juz dostał to nie chciało mu sie zbytnio wysilac. Ale miejmy nadzieje ze z PSG będzie lepiej ;)
-
-
Konto usunięteCo wy z tą Saragossą? Ostatnio się ekscytowaliście, że prowadzi Mallorca prowadzi 2-1, a Real i tak wygrał 5-2. Komu wy kibicujecie, Barcy czy Saragossie?
Co do meczu, jest lekki niedosyt, szczególnie dlatego, że Abi nie wszedł ani na minutę, ale cieszę się, że w końcu młodzi dostali szansę. Tello powinien grać zdecydowanie częściej.
barcawooorld
Akurat Fabs to gra piach od dłuższego czasu. Chwilami spisywał się nawet gorzej niż początkowo bardzo przeciętny Alexis. Sanchez zaczął wracać do formy, czarować, a Cesc pozostaje w czarnej du*ie. Lubię go, aczkolwiek dzieje się z nim coś niedobrego.
-
- Piotr,1985 30 marca 2013, 20:26 · Dyskusja
0
Ale za to Bayern sobie urządził festiwal strzelecki na Allianz Arena wygrali z HSV Hamburg 9:2 no to wysłali poważne ostrzeżenie Juventusowi przed pierwszym meczem 1/4 finału LM.
-
- widzeweczek 30 marca 2013, 20:25 · Dyskusja
0
słaby mecz, ciężko się to oglądało.
-
- Piotr,1985 30 marca 2013, 20:24 · Dyskusja
0
Saragossa prowadzi z Realem oby tak dalej:)
-
- Astad 30 marca 2013, 20:24 · Dyskusja
0
pax - antyfan Villi
Ile Villa miał okazji aby coś zrobić w tym meczu? niewiele! Najbardziej klarowną sytuacja była po dośrodkowaniu Tello, kótra została przyblokowana przez obrońce i powiedzmy sobie szczerze... nasza 7 nie miała szans do niej dojśc. Widząc ze są problemy w rozegraniu próbowal pomagac więc kolejny plus dla niego.
-
- kubafcb102 30 marca 2013, 20:23 · Dyskusja
0
Jarekm, może dlatego że niektórzy chcą sobie obejrzeć mecz?

Sortowanie