Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Leo.Messi.10 30 marca 2013, 20:15 · Dyskusja
0
Tello musi poprawić technikę i będzie lepszy od Krystiana Ronaldo :D
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 20:15 · Dyskusja
0
masa11
Nigdy nie wolno na nikogo liczyć najlepiej,tylko na siebie
-
- kacperowski20 30 marca 2013, 20:15 · Dyskusja
0
Zagraliśmy słabo,bo we wtorek LM.Wy się boicie że Real nas dogoni,a niech mi ktoś powie czy wierzy w to że Real wygra wszystko??? Ligę bez szaleństw trzeba dograć i tyle : )
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 20:14 · Dyskusja
0
Mam takie pytanie.Jesteście smutni po remisie?
-
- krzysztof130390 30 marca 2013, 20:14 · Dyskusja
0
Oby we wtorek zagrali tak jak z Milanem. Wszystko zależy od tego jak funkcjonowała będzie obrona. O siłę w ofensywie się nie martwię :) Visca el Barca
-
- snakee 30 marca 2013, 20:12 · Dyskusja
0
Jak się gra na wielu frontach to trzeba siłami gospodarować. Sytuacja w lidze jest na tyle dobra, że mogą sobie na to pozwolić i z tym raczej nikt nie powinien dyskutować. Jednak przyznaje, że takie mecze się ciężko ogląda i nie chodzi tutaj o sam wynik a o styl gry.
-
-
Konto usuniętegoool
-
- Xavi Hernandez 6 30 marca 2013, 20:12
0
-
- Vamos Barca :) 30 marca 2013, 20:12 · Dyskusja
0
narazie Saragossa ratuje dupy Barcelonie i wygrywa z Realem 1-0 oby real wtopił ten mecz ;)

Sortowanie