Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- prorokkk 30 marca 2013, 20:37 · Dyskusja
0
MAM PYTANIE :) wie ktos co sie stalo z artykulem...naglowek byl taki ze cos tam o nauce ze nauczaja w szkole o Barcelona albo o Messim w jakims kraju...nie widze juz tego a chcialem to przeczytac :) no chyba ze widfzialem to gdzies indziej ale raczej tutaJ :)
-
- pax 30 marca 2013, 20:37 · Dyskusja
0
Astad,
Bronisz Ville, że nie marnował sytuacji bo ich nie miał. Jak miał mieć jak nie walczył o pozycję, nie wychodził do piłek ?? Pokazałem przykład z ostatnia akcją meczu co Villa wtedy zrobił - nic.
Chwalisz Ville za to, że pomagał w obronie ?? Kiedy pomagal ?? Pamietam strate na 40 metrze od bramki Pinto i to wszystko co można powiedziec o jego grze obronnej.
Możesz go chwalić za mecz z Milanem, ale nie rozumiem za co chcesz go chwalić w dzisiejszym meczu ??
Ja nie widzę pozytywów, a Ty jak cały ten portal tak, tylko jakie ??
-
- romaitaly26 30 marca 2013, 20:36 · Dyskusja
0
oby we wtorek lepiej w obronie,mecz spacerkiem bez zaangażowania.
-
- romaitaly26 30 marca 2013, 20:35 · Dyskusja
0
żenada :)
-
- timo444 30 marca 2013, 20:35 · Dyskusja
0
Moim zdaniem gra Bartry nie była największym problemem w dzisiejszym meczu. Fatalnie, niestety po raz wtóry zagrał Pique, Alves w obronie oczywiście też był poza grą. Środek pola zgodnie oddali Celcie Fabregas i Thiago. Forma ich obu, która utrzymuje się już od dłuższego czasu oznacza, że Xavi nadal jest niezastąpiony. W ofensywie Tello i Messi zagrali dobre zawody, starał się też Alexis. Najważniejsze, by w Paryżu wygrać
-
- Renata Patiño 30 marca 2013, 20:33 · Dyskusja
0
Mimo wszystko szkoda bo wygrana była na wyciągnięcie ręki. Jednak najbardziej mnie boli to, że Barca po zdobyciu gola intensywnie nie dąży do zdobycia kolejnego i podwyższenia prowadzenia tylko ryzykownie rozgrywa piłkę na swojej połowie i traci koncentracje co niestety czasem kończy się dla nas nie za dobrze (np. mecz z Malagą w CdR na CN lub dzisiejszy mecz).
-
- 30 marca 2013, 20:30 · Dyskusja
0
Ramosik ma dziś urodziny ! :D
-
- 30 marca 2013, 20:29 · Dyskusja
0
Bardzo dobrze ,że Messi nie pokazał dziś 100% mocy .. niech zostawia tą MOC na wtorek ! :)

Sortowanie