Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- kochac.sport 30 marca 2013, 21:49 · Dyskusja
0
To teraz psg
-
- 30 marca 2013, 21:45 · Dyskusja
0
A nikt nie napisał o BVB, Piszczu i Lewy znowu po golu , szkoda,że z Ukrainą nie pokazali tego co u Niemców :)
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:44 · Dyskusja
0
Jeśli Reale zremisują na nasz wynik będzie można spojrzeć z większym optymizmem. W końcu kadra trochę nam się zdziesiątkowała po meczach reprezentacji.
-
- oper21 30 marca 2013, 21:44 · Dyskusja
0
Pokaralo Barce i tyle. Jest to nie pierwszy raz jak popelniaja taka glupote, ale trudno, to ich wina. Jeszcze im malo takich glupich wpadek. Chcieli wygrac rezerwowym skladem bo graja z PSG. To ze zrenmisowali nie oznacza ze trzeba tak strasznie ich krytykowac i wyrazac sie jak nie kulturalnie. Wiele osob musi napisac brzydkie slowo jakby nie umieli dobrac innaczej. Masakra.
-
- 30 marca 2013, 21:43 · Dyskusja
0
No i bardzo dobrze napisane :) Podpisuję się pod tym obiema rękami :)
Aczkolwiek na prawdę wolę ten remis i motywację oraz siły do gry we wtorek :)
-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 21:42 · Dyskusja
0
Natall11
Chyba każdy kibic Barcelony powinien docenić prace Tito zarówno jako trenera jak i wcześniej u boku Guardioli.. Ale no cóż. Niektórzy dla rozrywki lubią ponarzekac a to na zawodnika, a to na trenera ;) powinno sie tak naprawde tak jak mówisz patrzeć na grę całej drużyny, a nie na jednostki.
Powinnismy sie cieszyć ze:
1 grały rezerwy
2 nie przegraliśmy
3 piłkarze wypoczywaja przed PSG i sie tak nie zmachali
4 w lidze mamy taka przewagę, ze czasem można zagrać luzniejszy mecz
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:40 · Dyskusja
0
@fanoflakers
Juve to przede wszystkim Stara Dama, skoro już chcesz być taki skrupulatny. Ale prawdą jest, że posiada również inne nicki. To, że ich nie znasz tego nie zmienia.
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:39 · Dyskusja
0
-eś :)
Prowadząc chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił. I to się zemściło. Na to można się zgodzić. Tyle, że wynik najlepiej dowozić przenosząc wszelkimi możliwymi sposobami grę na połowę przeciwnika. Jeśli pozwala mu się na kotłowaninę pod własnym polem karnym musi się to skończyć źle, nawet czysto przypadkowo.
-
- oper21 30 marca 2013, 21:38 · Dyskusja
0
Nie ma co sie podniecac wysokim zwyciestwem Bayernu. Chyba zapomnieliscie jak musial drzec o wynik w rewanzowym meczu z Arsenalem. Takze spokojnie. Co do Barcy tez troche sie uspokojcie nie krytykujcie za duzo. We wtorek sie okaze czy byla to kwestia motywacji i koncentracji.
-
- 30 marca 2013, 21:37 · Dyskusja
0
Dajcie już spokój z tymi "zebrami"i innymi nazwami.

Sortowanie