Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- WilliamPedro 30 marca 2013, 22:03 · Dyskusja
0
Ten który ogląda każdy mecz
Nawet jak Atletico zajmie 2 miejsce w tabeli to bez znaczenia a Valencia walczy o wstęp do LM
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:03 · Dyskusja
0
99,8 jak coś:D
-
- Eric_Abidal_22 30 marca 2013, 22:03 · Dyskusja
0
@pilkarzfcb10
Czy ty kiedyś w tej rundzie ligowej zwątpiłeś że Barcelona może nie być mistrzem?
-
- Grabarz1750 30 marca 2013, 22:03 · Dyskusja
0
Proszę adminów o przypięcie wielkiego napisu na stronie głównej, aż do końca sezonu: LIGA NIE JEST WYGRANA PÓKI MATEMATYKA TAK NIE POWIE, albo coś w tym rodzaju.
-
- pilkarzfcb10 30 marca 2013, 22:02 · Dyskusja
0
Już na 99,9% misztrzostwo Hiszpanii wraca do Barcelony! :D
-
- 30 marca 2013, 22:02 · Dyskusja
0
o kurczę, dopiero się zorientowałam, że Real też zremisował, również zaliczyli potknięcie. co najważniejsze, przegwaga utrzymana :D
-
- 30 marca 2013, 22:02 · Dyskusja
0
real nie chciał być gorszy i 2 pkt nam oddał. jutro atletico wygra ( oby z valencia) i real zwu 3 ;dno
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:01 · Dyskusja
0
wiliampedro
coś TY?
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 22:01 · Dyskusja
0
Dopóki piłka w grze szacunek dla rywali nakazuje granie do samego końca, a nie kombinowanie ile razy możemy przegrać. Gdyby Real strzelił coś w końcówce niektóre tutejsze szczury musiałyby zostać w swoich norach a tak NIC SIĘ NIE STAŁO! xD
-
- 10Ronaldinho10 30 marca 2013, 22:01 · Dyskusja
0
Real przegrał, ha super :D
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:01 · Dyskusja
0
Atletico
-
- WilliamPedro 30 marca 2013, 22:01 · Dyskusja
0
Oby Atletico jutro przegrało bo Valencia musi się załapać do LM
-
- La Pulga_10 30 marca 2013, 22:01 · Dyskusja
0
Który to już raz tracimy w taki w głupi sposób gola. I to przez kogo? Oczywiście przez Alvesa. Zastanawia mnie jedno, dlaczego zawsze on schodzi do środka pomagać obrońcom kryć, zamiast kryć swojego rywala na skrzydle. W tym sezonie nie raz już tak traciliśmy bramki i to właśnie z winy z Alvesa. Jeśli tak bardzo chce to niech zamieni się rolami z Pique lub Mascherano...:(
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:01 · Dyskusja
0
nie ma źle,mogło być tylko lepiej;)
-
- 30 marca 2013, 22:00 · Dyskusja
0
natall11,
Przywykłam dlatego śmieszy mnie nazywanie Lewego genialnym snajperem ... dla mnie facet jest totalnie przereklamowany, już wolę Kubę :)
-
- DonAndres*8 30 marca 2013, 21:59 · Dyskusja
0
kuba1794
wedlug mnie gracz meczu, kilka fajnych rajdow szczegolnie w drugiej polowie, gol i asysta

Sortowanie