Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:36 · Dyskusja
0
Alves oczywiście!
-
- Kapitan hawk 30 marca 2013, 22:36 · Dyskusja
0
@barcawooold-to tylko sport;) Zatem przeciwnik tak,wróg–nie:)
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:36 · Dyskusja
0
Neymar dojedzie w letnim okienku przecież;)
Santos musi zarobić więc nie widz innej opcji;)
No chyba żeby przedłużył kontrakt o rok jeszcze ale wątpie;)
-
- hoeniker 30 marca 2013, 22:35 · Dyskusja
0
http://i.imgur.com/AKQDmIk.png - skrin z ustawienia przy 3 straconej bramce.
Przyjrzyjcie się, kto zawinił.
-
- Kubiszon09 30 marca 2013, 22:35 · Dyskusja
0
Pewnie chłopaki byli już myślami przy PSG.Najważniejsze,że Real do nas nic nie odrobił.Fajnie gdyby Atletico wygrało jutro i wyprzedziło Real.
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:34 · Dyskusja
0
ale busqets potrafi stabilizować środek pola,ponoć drużyna składająca się z samych busqetsów mogła by mieć piłem prawie przez cały mecz;)
-
-
Konto usunięteJa też życzę wszystkim Wesołych Świąt. Mokrego dyngusa może mniej, bo na zewnątrz zima... ale przysłowiowego smacznego jajka jak najbardziej ;)
-
- Kapitan hawk 30 marca 2013, 22:33 · Dyskusja
0
natal-mój post dotyczył pewnych osób i był napisanym językiem dla nich:) Chyba nie do końca się zrozumieliśmy:) ale w tym wypadku to dla Ciebie plus;)
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:32 · Dyskusja
0
To tak na jeszcze lepszy humor;)
zobaczcie i skomentujcie;)
-
-
Konto usunięteMieliśmy farta biorąc pod uwagę mecz Realu, ale ten mecz pokazał że jednak nie mamy takiej ławy jak mieć powinniśmy. Bez Iniesty, Busiego, czy Alby to inna drużyna
-
- Shadow_Man 30 marca 2013, 22:30 · Dyskusja
0
Tak, stałe fragmenty to ostatnimi czasy pięta achillesowa ekipy Heynckesa, ale co daje strzelone 2 przy straconych 9? Oczywiście rozumiem, że Juve jest w stanie strzelić 2, (a stracić 9 w ich przypadku jest niemożliwością niemalże), ale Bayern w tym sezonie jest niesamowicie mocną drużyną, jak dla mnie mocniejszą niż ekipa z Turynu.
Nie mam swojego faworyta w tym pojedynku, lubię oba zespoły, cieszy mnie fakt, że Stara Dama na dobre wróciła do europejskiej piłki (z niecierpliwością czekam także na Liverpool!), a Bayern to po prostu Bayern, nic do tego zespołu nie mam,. wolę Ich w Niemczech niż rzygać jakże fantastycznym trio z Dortmundu, zdecydowanie ; ]
-
- blaugrana49 30 marca 2013, 22:30 · Dyskusja
0
Barca remis, Real remis .A wiec panowie i panie zdrowych wesołych i spokojnych świat.a nadmiarem kalorii proszę się nie przejmować we wtorek pod wpływem stresu przedmeczowego i meczowego spalimy świąteczny balast :D

Sortowanie