Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- hoeniker 30 marca 2013, 22:55 · Dyskusja
0
http://imgur.com/a/wUBEQ Dani Alves vs Real Sociedad.
Zwróćcie uwagę, że w tym przypadku przy KAŻDEJ bramce schodził do środka i dublował stoperów. Absurd.
-
- Ciuus 30 marca 2013, 22:53 · Dyskusja
0
heoniker
Skoro to robi cały czas trzeba wyciągnąć wnioski....
Naprawdę macie ludzi w Barcelonie za debili ? Oni z pewnością wiedzą, że to nie 1 taka bramka i pewnie nie ostatnia skoro cały czas Alves schodzi do środka i najwidoczniej muszą chcieć żeby tak robił skoro jeszcze mu tego nie zabronili.... Jakie to ma plusy nie wiem, kto wie czy nie padałoby więcej bramek gdyby nie to, albo gralibyśmy gorzej w ataku. Ludzie z taką wiedzą i to w Barcelonie nic nie robią bez powodu.
-
- Ciuus 30 marca 2013, 22:49 · Dyskusja
0
heoeniker
Napisałeś sobie i co dalej... ?? Jakaś puenta typu sprzedać tego czy tamtego ?? Czego Ty oczekiwałeś ?? Że zagrają sobie 2 mecze w reprezentacjach, wrócą z podróży i będą zapierdalać jakby tydzień leżeli ?? Niektórzy nie grali ten czas i potrzebują powrotu w tryb meczowy. Widać było przemęczenie + lekkomyślność Thiago w grze lub dezorientacje Montoyi w grze na lewej.
Wytknąć błędy każdy potrafi... Powiedzieć co powinno się zrobić żeby zapobiegać błędom nieliczni.
-
- hoeniker 30 marca 2013, 22:44 · Dyskusja
0
Zauważycie, co robi duet Pique & Song!
Pique nie kryje NIKOGO. Gdy zawodnik Celty dostaje piłkę na linii pola karnego, Pique do niego podbiega jakoś niespecjalnie próbując mu przeszkodzić.
Dlaczego nikogo nie kryje? Dlaczego nie jest w środku?
Spójrzmy na Songa - powinien asekurować pozycję Pique. A co robi? No właśnie nic.
A w polu karnym trójka obrońców. Pierwszego od prawej kryje Bartra, tego pośrodku kryje Alves i.... i zostaje jeszcze jeden obrońca. Niekryty. I strzela gola.
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 22:40 · Dyskusja
0
Dobranoc i Wesołych jaj!:D
-
- 30 marca 2013, 22:39 · Dyskusja
0
Zgasiłeś mnie :D 2:1 ..

Sortowanie