Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- barca__rządzi 31 marca 2013, 08:14 · Dyskusja
0
Wesołoch świąt wszystkim !
-
- jozefo 31 marca 2013, 07:32 · Dyskusja
0
Alexisem powinniśmy dac sobie spokuj, zreszta pisze o tym od poczatku sezonu, teraz to juz chyba najwieksi jego fanatycy pozostali, ciesze sie ze nie ma juz pisanych bzdur w stylu przelamie sie, duzo biega czy stara sie. Ja naprawde wole aby tam gral kazdy, tylko nie on, mam takie samo odczucie, jak gral tam Ibra...Zycze chlopakowi jak najlepiej ale na Barce po prostu jest za slaby i tyle w temacie. Nalezy go sprzedac dopoki ktos go chce kupic za w miare dobre pieniadze. Tello czy nasi obroncy wiecej strzelaja a akcje albo marnuje albo sie w nich osmiesza tak czesto ze juz nasi chlopcy nie chca mu podawac, bo szkoda pily... teraz ledwo na lawe sie lapie, gra bo inni musza odpoczac... aby zwojowac notorycznie Europe czy lige potrzeba napadziorow, sam Messi nie jest wieczny i tez potrzebbuje odpoczac, potrzebujemy takich snajperow jak Etoo czy Henry a nie nieudacznikow, a napastnika treba kupic takiego aby szczegolnie przy takiej pomocy jak mamy przeciwnikow niszczyl stylem gry i bramami jak kiedys LArsson, Etoo, Henry itd i taki wlasnie ma byc atak skuteczny i rytmicznie, plynnie grajacy, Villa powinien byc drugim takim Larssonem Barcy, Wazne ze zespol odpoczal, w Paryzu wierze ze bedzie dobrze a zawodnicy zagraja na 200 procent po nauczce z Milanem
-
- Hummels 31 marca 2013, 03:30 · Dyskusja
0
Martwi mnie to, że Barcelona jest poważnie zainteresowana Vermaelenem, kolejny parodysta do linii obrony nie jest potrzebny.Zaczynam wątpić, że Pique wróci do formy z przed poznania Shakiry.Puyol się całkiem posypał, pora na zasłużoną emeryture.Dani Alves myśli już chyba o petrodolarach z PSG lub CIty, trzeba go sprzedać, bo można jeszcze dostać za niego bardzo duże pieniądze, nadchodzi czas Martina!! Jordi ma ten sezon średni, zdażają mu się głupie błędy, ale jestem przekonany, że przyszły będzie duuużo lepszy.Potrzeba kogoś kto tę linie obrony "złapie za morde" lidera, nawet mam kandydata z Zagłębia Ruhry...
-
-
Konto usunięteadan23
Akurat teraz to formę - taką ponad przyzwoitą - to ma tylko Messi. Tello wykorzystał dzisiaj świetne podanie od Leo, poza tym jest dobrym zmiennikiem, ale nie jestem pewna czy zniesie prestiż Paryżan i LM, a powiedzmy sobie szczerze, przy takim Ibrahimoviću czy Beckhamie (o ile zagra) Cristian wypada gorzej niż blado. Co innego Villa - bądź co bądź bardzo doświadczony snajper i Messi - geniusz footballu. Także Alexis jest pewniejszy, mimo, że dobrą dyspozycją nie grzeszy od początku sezonu.
-
- 1FCB1 31 marca 2013, 00:41 · Dyskusja
0
Podsumowując mecz uważam że barca mogła chociaż na parę minut porządnie przycisnąć no ale myśleli że mecz sie sam wygra. Co do gry zawodników to tello był najlepszy, fatalnie alves strasznie dużo prostych strat. cała trójka pomocników również zagrała beznadziejnie.
W perspektywie meczu z psg ciekawe kto zagra zamiast pedro, ja chce tello ale znając naszych trenerów to pewnie sanchez zagra
VeB !!!!!
-
-
Konto usunięteCo do Bayernu i Juve. Nie raz nie dwa nie trzy bywało, ze zespol osiągał top formę o jeden mecz za szybko(patrz Włosi na euro 2012). Juve ma solidna obronę i Bayernu ich napewno nie rozniesie, pewny jestem tego, ze Juvr strzeli gola.
-
-
Konto usunięteNa PSG chciałbym atak Tello Messi Villa, chociaż znając Tito to nie realne. Pedro kontuzja plus brak formy w meczach FCB, Alexis nie bede nic pisał, bo zaraz banda fanbojow Chilijczyka mnie zminusije, wyzwie itp. TMV na ta chwile to nasz najlepszy atak
-
- Cochise 31 marca 2013, 00:29 · Dyskusja
0
Chudini
Uważam, że Bayern jest jednym z faworytów do wygrania w LM, ale Juventus także, dlatego ten mecz będzie futbolowym piekłem. I nie potrafię wskazać zwycięzcy na papierze. I Monachijczycy, i Turyńczycy są w stanie awansować dalej. Zapewne zadecydują detale.
Przyglądając się Bundeslidze to Bawarczycy mają najpotężniejszą kadrę i nikt nie jest w stanie się z nimi równać pod tym względem, a jak wiadomo w rozgrywkach ligowych kompletny skład to klucz do sukcesu. Nawet Wolfsburg naszpikowany masą piłkarzy i najszerszą ławką nie jest w stanie rywalizować z drużyną Heynckesa. Nie wspominając BVB, których rezerwa jest tak konkurencyjna jak ceny w polskich monopolach energetycznych. Krótko mówiąc w lidze niemieckiej nie ma dla nich konkurenta, zatem na plus dla Bayernu zapisuje się to, iż mając paterę w kieszeni może skoncentrować się głównie na LM (Puchar Niemiec blednie przy tych rozgrywkach) i tu bym widział ich przewagę nad innymi klubami (nie licząc nas - mamy podobnie).
-
-
Konto usunięteReprezentacja to co innego, ale tak samo jak w Barcy jest mnóstwo Hiszpanów, tak w Juventusie jest mnóstwo Włochów. Także Juventus zagra na podobnym poziomie, jak reprezentacja. Oby tylko nie tak jak w meczu z Holandią, gdzie byli faworytami i rozczarowali.
-
-
Konto usunięteChudini
Juventus może nie wygrał 9-2, ale ma w swoich szeregach znakomitych piłkarzy i lepiej od Bayernu radzi sobie w LM.
-
- Suavemente 31 marca 2013, 00:15 · Dyskusja
0
Chociaż nie przepadam za Juventusem to ich nie skreślam...;D
-
- Suavemente 31 marca 2013, 00:14 · Dyskusja
0
Chudini
To skoro twierdzisz ze wszystko mozliwe to nie pisz ze rozjada włoskie zolnierzyki....peace ;D
-
- Chudini 31 marca 2013, 00:11 · Dyskusja
0
Cochise
No tak z Arsenalem, to w ogóle albo rozluźnienie, dekoncentracja, brak większego zaangażowania wiedząc, że są już jedną nogą w ćwierćfinale. Poza tym to była ich pierwsza porażka od 29 spotkań !! Arsenal był drużyną, która przerwała tą passę. Zdarzył im się jeden słaby mecz + kilka w lidze jak np. z Fortuną Dusseldorf. A pozostałe mecze grają fenomenalnie i okraszają je wieloma bramkami. Ten zespół z tego sezonu jest godzien być mianowanym i wywyższonym będąc u boku dwóch najlepszych Realu i Barcy. Jeśli wygrają to LM to się nawet nie zdziwię :)
Suavemente
Było i minęło. Reprezentacja to trochę co innego niż reprezentujące ten kraj kluby. Wtedy niemiecka obrona gdzieś się pogubiła. Ten półfinał zagrali przeciętnie/słabo. Teraz się okaże. Bayern na 100% nie zdeklasuje Juventusu ale myślę, że przejdzie do półfinału, chociaż wszystko możliwe i Juve pod żadnym pozorem jednak nie skreślam.
-
- Suavemente 31 marca 2013, 00:01 · Dyskusja
0
Chudini
Niemiecki czołg pokazał na EURO jak rozjeżdża włoskich żołnierzykow...;D

Sortowanie