Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- 31 marca 2013, 17:21 · Dyskusja
0
Messi - Tello gol , Messi - Tello - Messi gollll ! Złamana linia spalonego i błąd krycia - tracimy dwie bramki po błędach Alvesa !!! Geniusz Messiego , szybkośc Tello i znowu dwa poważne błędy rozkojarzonego Alves który coraz częściej zapomina o roli obrońcy, albo po prostu nie nadąża za akcją i tracimy dwa punkty ! Sukcesem tej drużyny jest to że przy takiej obronie doszli aż tak daleko !
-
-
Konto usunięteEric_Abidal_22 - Widzę MVA. Alexis jest pewniejszy, bardziej doświadczony. Za wysoki prestiż dla Cristiana. myślę, że Tito go powoła, ale będzie rezerwowym i wejdzie na 30 - 40 minut.
-
-
Konto usunięteMazi - Połowa zawodników 1. zespołu nie daje z siebie tyle ile powinna w tym sezonie. Także gdyby oceniac ich przez pryzmat kilku miesięcy to zostalibysmy wybrakowani. Football to sport drużynowy. Tutaj nie zawodzą jednostki, a cała ekipa.
-
- WyjętySpodPrawa 31 marca 2013, 16:05 · Dyskusja
0
Tito Alba i Xavi jadą do Paryża !
-
- Mazi 31 marca 2013, 15:49 · Dyskusja
0
adamm13 chcesz wypożyczyć Bartre i Montoye żeby grać Muniesą? chyba nie mnie poniosła fantazja ;)
Alves jest naszą podporą? wczorajszy mecz - śmiało można mu zarzucić 1 bramkę, mecz z Realem - ostatnio dopuścił do dośrodkowania (nie pamiętam nazwiska młodego) i dostaliśmy brame od Benzemy, jeden z ostatnich meczów z Realem - pozwolił na oddanie strzału Ronaldo (brama), podobnie było z Sevilla.
Montoya to nie gra pierwsego składu? niby dlaczego, bo nie dostaje szans? moim zdaniem o wiele równiej prezentuje się od Alvesa
-
-
Konto usunięteMazi
poniosła Cię fantazja. Może i Alves grał nierówno ,pierwszą część sezonu miał katastrofalną i rzeczywiście był pierwszy do sprzedaży, ale ostatnio gra bardzo dobrze i jest naszą podporą. Montoya to nie gracz na pierwszy skład , jego i Bartrę trzeba wypożyczyć do mocnych klubów Primera,na rok żeby się ograli. I co sprzedaż Pedro i Alexisa, i kim pograsz w ataku - Kiko Femenią >? Obaj młodzi i zapieprzają w obronie. Pierwszy z ataku do sprzedaży jest Villa, po pierwsze wiek, po drugie brak zaangażowania ( co było widać wczoraj )
Transfery : Courtis + Hummels + Neymar =100mln (niestety taniej chyba się nie da)
Sprzedaż: Valdes+Villa+Oier+Dos Santos+ Fontas+Affelay+Bojan=45mln (optymistycznie)
Wypożyczyć: Montoya+ Bartra+S.Roberto
Do pierwszej drużyny : Muniesa+Rafinha
-
- Mazi 31 marca 2013, 15:08 · Dyskusja
0
Zawodnicy do sprzedania:
1. Alves - zawalił nam w tym sezonie już sporo bramek, w obronie gra bardzo słabo. 1 mecz na 5 w jego wykonaniu jest z 100% zaangażowaniem - taka jest prawda i tylko ślepy tego nie widzi.
2. Alexis/Pedro - ktoś z tej dwójki musi odejść. Zwłaszcza w przypadku zatrudnienia Neymara.
Alexis przypomina mi trochę Bojana - slabe mecze przeplata z takimi, które robią nam nadzieję.
Co do Pedro... No niestety, ale to nie jest ten Pedro co kiedyś - zero dryblingu, wejść na przebój (ala Tello). Jak dla mnie Pedro out.
3. JdS - nie wiem, po co go na siłe trzymamy w kadrze.
Do kupienia:
1. bramkarz (oczywiście w wypadku odejścia VV) - mój typ Ten Stegen
2. środkowy obrońca - Hummels
3. Neymar
Skład:
Ten Stegen
Montoya (Puyol) - Hummels (Bartra) - Pique (Mascherano) - Alba (Adriano)
Busqutes (Song)
Xavi (Thiago) - Iniesta (Cesc)
Alexis/Tello - Messi - Neymar (Villa)
na prawej stronie zamiast Alvesa mielibyśmy Montoye (który wczoraj spisywał się dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie była to jego nominalna pozycja) albo Adriano, w ostateczności Puyi może też tam grać
-
- Cochise 31 marca 2013, 15:07 · Dyskusja
0
Julek
Kurde, chyba telepatycznie się rozumiemy, bo chciałem napisać, że starsi kibice pamiętają tych wielkich i tych z niespełnionymi oczekiwaniami, więc Alexis jest tylko jednym z wielu, ponieważ przeżyliśmy z tym klubem już niejednego napadziora, dlatego nasza perspektywa jest trochę szersza.
I nie chodzi tutaj o ubliżanie czy deprecjonowanie czyichś możliwości, bo Alexis urzekł mnie tym, że chciał Barcę, tak bardzo, że zrezygnował z większych pieniędzy gdzie indziej, ale na Boga tutaj chodzi o sprawiedliwość dziejową, historyczną, a nie jej zakłamywanie.
Jeżeli Sanchez uważa się za wielkiego gracza to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to udowodnił i z całą mocą i ja, i na 100% Julek będziemy mu bić owację na stojąco nisko kłaniając się, zamiatając kurz pióropuszem z czapki.
-
-
Konto usunięteMECZ PSG-BARCA BĘDZIE NA CANAL PLUS SPORT ALBO NA CANAL PLUS GOAL ???? PILNEEEEE !!!!!!!!!!
-
- juliancarax 31 marca 2013, 14:49 · Dyskusja
0
KacperFCB
"Robisz tylko śmietnik , a jak jesteś z tych co po słabym meczu obrażają wszystko i wszystkich , to realmadrid.pl czeka właśnie na Ciebie ."
słuchaj nikomu wieku nie wypominam ale ty pojechałeś w moim kierunku pierwszy z płytkimi uszczypliwościami.Pamiętam Barce i Guardiole z 1992 roku pamiętam Romario i Stoichkova których oglądałem na żywo i podziwiałem potem Ronaldo i jego kapitalny rok w Barcie jego transfer i Puyola jak dopiero zaczynał.Byłem z Barcą gdy były mocne lata posuchy i braku sukcesów także tych słabych meczy widziałem sporo i jakoś jestem jej kibicem na dobre i na złe.Kibicem Barcy anie Kowalskiego czy Sancheza krytykowałem niektórych (tak jak teraz innych ) a było wielu słabych jak Anderson który grał dobrze wszędzie tylko nie w Barcelonie jak Petit,Queresma,Riquelme,Saviola(którego lubiłem i od jego przyjścia wiązałem z nim spore oczekiwania ale ich nie spełnił nie był kolejnym Boskim Diego jak o nim pisano) jak Ibra i reszta
to były fajne chłopaki ale za słabe na Barce lub z innym profilem niepasującym do Barcelony tak jak Sanchez
-
- Eric_Abidal_22 31 marca 2013, 14:48 · Dyskusja
0
@natall11
No ale kogo widzisz w meczu z PSG?
Jeżeli nie zagramy defensywnym wariantem(no bo już z 2 DM graliśmy ze 100 minut w tym sezonie-końcówki, końcówkami, ale trochę się nazbierało-myślę że kiedyś skorzystamy z tego) a naszym "zwykłym" czyli 3 nominalnych napastników to co? Messi+Villa to oczywiste. 3 gracz do wyboru: Alexis, Tello, Pedro(czy on nie jest zawieszony za kartki? ). Alexis... proszę was- wierzę w niego. lubie go, może się doskonale sprawdzić w końcówce-ostatnie 30 minut, gościu jest zaangażowany, "lubi" biegać, do pressingu w końcówce będzie bezcenny. Ale nie od 1 minuty-w lidze jak zmarnuje setkę? No pal licho... i tak mamy majstra. Ale w LM? Mimo że go lubie, jeżeli pomyślałbym że przez niego nie przeszliśmy... Pedro? Chyba jest zawieszony, ma kontuzję... teoretycznie mógłby zagrać, ale czy on jest w dobrej formie? Wątpie... Zostaje Tello. Opcja dla mnie najlepsza. Owszem może Tito zaskoczy w stylu Pepa, który potrafił zrobić coś niekonwencjonalnego-przesuwać Alvesa, Messiego itp... ale to nie w jego stylu, on raczej pracuje na sprawdzonym składzie, nie lubi innowacji. Więc obstawiam trójkę Tello-Villa-Messi. Zobaczymy :P
-
- juliancarax 31 marca 2013, 14:46 · Dyskusja
0
kacperFCB',
Julian pisze tylko tyle że on się nie nadaje do Barcy od półtora roku i tyle nie jestem niczyim antyfanem tylko fanem Barcy jak sam napisałeś "klubu którego ty rzekomo kochasz" no właśnie ale Ty
bo ja go kocham tak bardzo że nie chce żeby mój ukochany klub tracił przez jakiegoś pyproka tyle.Życzę mu jak najlepiej ale jak najdalej od Camp Nou
i za jego słabą grę czyli całokształt twórczości go krytykuje bo widze to co dla innych niewidzialne (bo półtora roku temu to na mnie była tutaj nagonka "że się nie znam to kapitalny piłkarz transfer na lata że będzie tutaj najlepszy obok Messiego" itd ja pisałem że spokojnie - "czas pokaże kto miał racje" i tyle
a kto pisze ze on jest "dobry i jest przydatny ma tylko słabszy okres" to dla mnie jest antyfanem Barcy (skoro mnie ktos nazywa antyfanem Alexisa) bo chwali go mimo tego iż Barcelona traci także chwali stan rzeczy który Dume Kataloni osłabia i to od początku jego transferu ( z pewnymi nielicznymi wyjątkami) ja to zobaczyłem i wiem że będzie najlepiej dla klubu jak odejdzie
szacunek szacunkiem ale krytyka jest wpisana w tą dyscyplinę
a to tylko co pisze ostatnio ironizując jak sam napisałeś
"Twoje żartobliwe komentarze" to ironia dla tych którzy cały czas zaklinają rzeczywistość jaki on dobry co nie daje jaki talent i w ogóle
owszem niech sobie gra jak najlepiej ale nie w Barcelonie bo tutaj jest za długo i nic nie pokazał a raczej anty-pokazał a tutaj maja grać najlepsi

Sortowanie