Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- barrtasswielki 31 marca 2013, 22:31 · Dyskusja
0
Dzięki
-
- Progressive 31 marca 2013, 22:31 · Dyskusja
0
1:1 cały czas
-
- barrtasswielki 31 marca 2013, 22:28 · Dyskusja
0
Atletico wygrywa bo nie wiem
-
- caroooline9 31 marca 2013, 22:25 · Dyskusja
0
jaki wynik narazie jest?
-
- Duju69 31 marca 2013, 22:20 · Dyskusja
0
Tak jasne, Tello przewyższa Alexisa ... jak na razie to on nawet nie gra w reprezentacji ba nie jest nawet powoływany. Jeśli by brał sam talent to Alexis jest bardziej utalentowany niż Tello czy Pedro, oni po prostu są wychowankami wiec im jest lepiej grać w Barcy bo mają ją we "krwi"
kumacie już .... Z całym szacunkiem ale obrońcy PSB nie będą się nabierać na te jego wypuść piłkę i ją goń, nabierać. Kto tam w ogóle grał w obronie Celty.
A co do ostaniach dobrych meczów Alexisa to raczej 3 ostanie były dobre.
-
- La Pulga_10 31 marca 2013, 22:11 · Dyskusja
0
Mam nadzieję że wygra Atletico i zajmie fotel wicelidera...:)
-
- malutkiFCB 31 marca 2013, 21:52 · Dyskusja
0
ale Valencia ciśnie Atletico
-
- auoan 31 marca 2013, 21:39 · Dyskusja
0
Bardzo niepewna obrona Atleti. Wystarczy piła w pole karne i jest groźnie (oby piłkarze Barcy to oglądali). Jak widać samymi chęciami się nie wygrywa. Mario nieźle w obronie, o Courtouis'ie nie wspominam. Moim marzeniem jest by stanął w bramce Azulgrany. Niemożliwe :(
-
-
Konto usunięteValencia jest dobra, ale Atletico ma motywację, bo chce zgarnąć miejsce wice-lidera, więc będzie ciekawie (;
-
- La Pulga_10 31 marca 2013, 21:11 · Dyskusja
0
Piękny mecz się zapowiada. NIe mineło już 6 minut a padły dwa gole. Zapraszam na mecz Atletico vs Valencia...:D

Sortowanie