Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- 31 marca 2013, 19:36 · Dyskusja
0
Na szczęście mecz dopiero we wtorek uffff zdążymy się przestawić na inny tryb . ;)
-
- BarcaForever24 31 marca 2013, 19:32 · Dyskusja
0
Zamiast kłócić się o wyższość Alexisa nad Tello lub odwrotnie lepiej sprawdźcie czy zegarki zostały przestawione, bo zaśpicie na pierwszą połowę z PSG ;)
-
- 31 marca 2013, 19:19 · Dyskusja
0
A poza tym ja nie piszę że Tello gra świetnie ale lepiej wykorzystuje szanse niż Alexis ..
-
- 31 marca 2013, 19:18 · Dyskusja
0
hmmm może dlatego że nie grał :)
-
- AlexisSanchez9 31 marca 2013, 19:03 · Dyskusja
0
dobrze ze tello blyszczy od poczatku sezou dobre mial dwa mecze z celticiem i teraz z celta
-
- La Pulga_10 31 marca 2013, 18:55 · Dyskusja
0
Przydałby się w Barcy taki napastnik jak Suarez lub Falcao, który odciążyłby Messiego od strzelania goli...
-
- 31 marca 2013, 18:44 · Dyskusja
0
Alexis za to gra kolejny b. słaby mecz ( nie licząc jednego przebłysku) :)
-
- AlexisSanchez9 31 marca 2013, 18:37 · Dyskusja
0
niewiem jak mozna rownax alexisa z tello w niczym tello nie jest od niego lepszy a tu jak zwykle tello zagral dobry jeden mecz i jest bogiem z psg nic noe zagra i bedzieciena niego klnac pozdro dla normalnyvh
-
- 31 marca 2013, 18:10 · Dyskusja
0
Barca b przegrywa 1:0 ..
-
-
Konto usuniętenatal11 Przestań pisać ciagle głupoty. Mecz z PSG to za duży prestiż dla Tello? Rozumiem, ze wczorajszy meczu miał za wysoki prestiż dla Alexisa skoro zagrał kaszane? Pewniejszy i bardziej doświadczony Alexis niż Tello w czym? Chyba w marnowaniu setek.
-
- La Pulga_10 31 marca 2013, 17:47 · Dyskusja
0
Po jaką cholerę Alves pomaga asekurować rywala naszym obrońcom, skoro na jego flance stoi nie pilnowany zawodnik? NIe mogę tego pojąć. W tym sezonie już nie pierwszy i nie ostatni raz właśnie w taki głupi sposób tracimy gola. Sztab musi coś z tym zrobić i to szybko...
-
-
Konto usunięteNie ma co się czepiać Alvesa, który w praktyce musi pokryć zarówno swoją stronę jak i stoperów bo Pique, Mascherano, Puyol czy Bartra nie ogarniają tego... swoją drogą w kilku straconych bramkach wystarczyłoby zablokować strzał ale Daniemu nie chce się wyciągnąć nogi do bloku - Sevilla, Sociedad, Real...

Sortowanie