Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
-
Konto usuniętebarcawooorld
Ja też, naprawdę, ubolewam nad tym jak mało szans dostaje Tello. Po prostu myślę w ten sposób, bo w tym momencie Alexis ma dłuższy staż i są sytuacje, w których ten bardziej doświadczony wie, że np. w tym momencie powinien spróbować lobować albo strzelać w długi róg. Tello jest bardzo zdolny, lubię go, cenię bardziej niż Deulofeu i jestem pewna, że zagwarantuje nam dobry atak na przyszłość, ale jak napisałam - jeszcze kilka rzeczy powinien udowodnić. Co do Alexisa - oczywiście, że się zgadzam. Alexis nie gra zbyt dobrze, gubi się w akcjach konstruowanych przez zespół i nie potrafi porządnie strzelić, ale przecież w końcu musi się odblokować... Mimo to jestem zdania, że obecnie gorzej gra Cesc. (Sancheza nie lubię, Fabregasa owszem, ale trzeba sobie szczerze powiedzieć parę rzeczy) Pewnie, że nikt nie jest beznadziejny, to jest zespół i nie warto szukać najsłabszego ogniwa czy winowajcy przegranego meczu, aczkolwiek nawet jakbyśmy sobie wmawiali, że ktoś gra dobrze to tak nie będzie. Ja się bardzo przywiązałam do Tito i myślę, że już mu dużo zawdzięczamy, a jest z nami (jako 1. trener) niecały sezon, dlatego cokolwiek zdecyduje, po prostu go poprę. Przez pewien czas tak jak Ty nie chciałam widzieć Alexisa na boisku, ze względów jego stale spadającej formy, ale od pewnego czasu widać, że się stara. (Inna sprawa, że nie bardzo wychodzi). Teraz tak na dobrą sprawę moglibyśmy grać MVP (oczywiście nie na PSG, bo Pedro kontuzjowany), ale Guaje ma swoje lata i za jakiś czas zwolni miejsce dla Tello... także pożyjemy, zobaczymy. Teraz ważne jest zwycięstwo i w konsekwencji awans do 1/2 LM, a czy zagwarantuje nam je trio MVA czy MVT to chyba nie ma większej różnicy.
-
- 31 marca 2013, 21:06 · Dyskusja
0
mimo wszystko wolę zobaczyć we wtorek Tello niż Alexisa .
-
- La Pulga_10 31 marca 2013, 21:03 · Dyskusja
0
Zaraz zacznie się mecz o fotel wicelidera pomiędzy Atletico i Valencią. Trzymajmy kciuki za Rojiblancos...:D
-
- FCB_In_My_Heart 31 marca 2013, 20:50 · Dyskusja
0
alianta2, no chyba nie.
-
- 31 marca 2013, 20:37 · Dyskusja
0
Tello ma jeden sposób strzelania gola jeśli to zauważyliście ?
To taki jego markowy chwyt , aczkolwiek nie jest to dobre ..
-
- matioks12 31 marca 2013, 20:33 · Dyskusja
0
Tello dla Barcelony to taki Grosicki dla Polski... Z drużynami średniego formatu typu właśnie Celta radzi sobie świetnie..podobnie jak Grosicki z San Marino...Cała jego gra polega na wypuść i biegnij..już wczoraj kilka razy żenująco stracił piłkę próbując "dryblingu" po linii. Asysty asystami, bramki bramkami ale w LM to se chłopak nie pogra. Jest tak przewidywalny jak mało kto. Teraz mnie zminusujcie bo dla was i tak wczoraj Tello był najwspanialszy, owszem wyróżniał się na boisku, był jednym z najlepszych z Barcelony..ale to dlatego że cała reszta grała słabo a tak naprawdę to piłka odbijała się od jego nogi jak od drewna.
-
- 31 marca 2013, 20:30 · Dyskusja
0
natall11,
Masz rację to Alexis(niestety) jest bardziej doświadczony, ale 90% ostatnich meczy nie szło mu dobrze,żeby nie powiedzieć tragicznie(a przynajmniej niektóre z nich).Alexis chyba nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak kiepsko gra sądząc po jego słowach(mimo,że nie strzelam goli jestem świetnym piłkarzem).Na początku transferu bardzo go lubiłam i pokładałam w nim nadzieję a teraz zawodzi mnie totalnie>Żaden piłkarz Barcy nie jest beznadziejny,bo to piłkarze Barcy,ale Alexis jest na prawdę słaby.
Oczywiście decyzja Tito musi być szanowana nie zależnie czy uważamy ją za dobrą czy złą , ale moim zdaniem nie powinniśmy stawiać na Alexisa.
Jeśli natomiast Tito zdecyduje się na Alexisa to będę miała nadzieje,że wreszcie coś pokaże :)
Tello zdecydowanie powinien dostawać więcej szans, jest szybki ,skuteczny ... jest też młody więc z każdym meczem musi walczyć o pozycję .
-
- juliancarax 31 marca 2013, 20:27 · Dyskusja
0
-
-
Konto usunięteadan23
Nie przestanę, bo Ty nadal czegoś nie rozumiesz. Tello spisuje się dobrze w tym sezonie, ale głównie wychodził jako ZMIENNIK. Wczoraj zagrał świetnie od początku, ale to wcale nie znaczy, że w kolejnym spotkaniu będzie tak samo. Narazie jest po prostu dobrym zmiennikiem, pokaże jeszcze trochę - to wszyscy będą myśleć o nim poważniej. Alexis jest pewniejszy, bo wychodził w podstawowej 11. częściej. Tylko, żeby potem nie było, że Ibrahimović wgniótł Tello w murawę. To, co zadecyduje Tito - to będzie najlepsze. Wybierze Cristiana, zaufam mu, ale teraz mam swoje zdanie. Ty tak samo, dlatego nie będę już dyskutować.

Sortowanie