Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Eric_Abidal_22 31 marca 2013, 13:05 · Dyskusja
0
@natall11
Każdy by to wykończył? Proszę cię, strzał był perfekcyjny, a sytuacja nie łatwa. W tym uderzeniu dostrzegłem naszego kochanego Henry'ego-uderzenie całkiem jak Thierry :) Oczywiscie Tello jeszcze baaaaaaardzo dużo brakuje, ale na prawde-te plasowane uderzenia z boku pola karnego, zupełnie jak nasz Titi. Jest na prawdę do niego podobny-Henry też schodził często do linii zamiast łamać do środka, tak samo nasz Cristian :) Myślę że za 3-4 lata będziemy mieli z niego ogromną pociechę. I może kiedyś, zbliży się do poziomu naszej 14-stki? Kto wie... ja widzę u niego wielki potencjał. Może na razie jest to człowiek jednego zwodu, ale z czasem, może nauczy się czegoś więcej?
Co do obsłużenia, to Tello wyłożył patelnie Leo- z 7 metrów strzał do bramki w której stali bezradni 3 zawodnicy? Nawet Alexis by to strzelił. Za to Tello miał jeszcze kilka ciekawych akcji, a jak mówiłem bramka przepięknej urody-nie pierwsza zresztą.
-
- Panko92 31 marca 2013, 13:05 · Dyskusja
0
Markus32
Na litość boską, człowieku jesteś pewien, że uważnie przeczytałeś mój wcześniejszy komentarz? Ja mam szczere wątpliwości, bo gdybyś to zrobił, wówczas wiedziałbyś, że ja w cale nie neguje słabej dyspozycji Alexisa - jeśli uważasz inczej to proszę zacytuj mnie - i tak na dobrą sprawę to dyskusja w której brałem udział nie dotyczyła samego piłkarza, ale bardziej sposobu wyrażania opinii. Że co, że niby Cię bez sensu zaczepiam? Powiem Ci tak, jeśli widzę, że ktoś z pełnym przekonaniem pisze na jakiś temat, pomimo, iż tak naprawdę nie ma o nim zielonego pojęcia, to nie potrafię siedzieć cicho.
Pozdro
-
- bartekvisca 31 marca 2013, 13:04 · Dyskusja
0
Mam tylko nadzieje że Tito w Paryżu postawi na Tello a nie na siłe wepchnie Fabregasa a Inieste da na skrzydło.
Skład na PSG moim zdaniem powinien wyglądać tak:
Valdes,Alba,Pique,Mascherano,Alves,Busquets,Xavi,Iniesta,Villa,Messi,Tello
Szkoda że Fabregas nie może się odnaleźć....
-
- Piotr,1985 31 marca 2013, 13:03 · Dyskusja
0
No to Real wczoraj też zaliczył tylko remis i dobrze przewaga 13 punktów zachowana, a Naszym nie ma się czemu dziwić, że zremisowali bo w końcu wyszli rezerwowym składem, chociaż ta stracona bramka w ostatnich minutach meczu w bardzo frajerskich okolicznościach. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o wczorajszym meczu i perfekcyjnie się przygotować do wtorkowego starcia z PSG, bo to na pewno nie będzie spacerek niby klub wspomagany przez szejków, ale graja tam świetni piłkarza np. Ibra, Thiago Silva, Lavezzi i kilku innych więc trzeba być zwartym i gotowym na 100%.
-
- darostomil 31 marca 2013, 13:02 · Dyskusja
0
Nic nie pomniejszamy , Saragossa - Real Madryt 1:1..
Niektórzy nie ogarniają co się w ogóle dzieje w primera division. Mamy ciągle 13 pkt nad Realem więc jest OK.
VeB!
-
- Eric_Abidal_22 31 marca 2013, 13:00 · Dyskusja
0
@grubyjoint
Po pierwsze nie może pomniejszać przewagi DO, można co najwyżej pomniejszać stratę do...
Po drugie, przewaga się nie zmniejszyła, bo Real również zremisował
-
-
Konto usunięteMarkus
Nie mówię że nie, może i moja też się skończy. Ale po każdym meczu wchodzić tutaj i hejtować? Dla mnie to śmieszne.
-
- grubyjoint 31 marca 2013, 12:58 · Dyskusja
0
ja chcialbym zauwazyc ze ciagle pomniejszamy przewage do realu madryt ;//
-
-
Konto usunięteMloDy13ID
Teraz to ładnie pojechałeś. Pedro jest kontuzjowany, a Iniesta jest potrzebny w pomocy, żeby z Xavim konstruować akcje.
-
-
Konto usunięteBłagam... Jak się okazało, że Montoya chce wypożyczenia to było, że i Martin, i Bartra są przyszłością, a teraz jeden słaby mecz, i kupujemy kogoś nowego? W Fifie sobie kupcie.
-
-
Konto usunięteMarkus32
Wtrącając się do Twojej krótkiej konwersacji z Panko . Nikt nie mówi że Alexis gra "swoje" ale porównaj zachowanie Kibiców na Camp Nou , gdy Ci skandowali jego nazwisko gdy ten nie strzelił praktycznie w pusta bramkę . Widzisz przepaść pomiędzy zachowaniem ich , a tym które panuje tutaj wśród "kibiców" ?
-
-
Konto usunięteadan23
Tello jest w formie, bo strzelił gola? Proszę Cię. Messi go obsłużył jak kelnerka, to dziwne by było jakby nie strzelił. Prawda, radzi sobie świetnie i co wchodzi na murawę (jak mówiłam, jest dobrym zmiennikiem) pokazuje, że zasługuje na częstszą grę, ale PSG to jeszcze nie ten poziom. Mimo mojej szczerej antypatii do tego klubu, widzę jak się rozwijają, jakich mają piłkarzy. Niektórzy się boją o wystawienie Abidala, bo być może nie jest w pełni sił, a Eric ma 34 lata i wygrał z rakiem, przy 22. letnim Tello, który przypisany jest i Barcy A i Barcy B, i można się pogubić, gdzie tak naprawdę oficjalnie grać powinien. Nie próbuję ich porównać fizycznie, ale jeżeli o psychikę to Eric zjada Cristiana na śniadanie. Dlatego pewniejszy jest Alexis.
-
- Markus32 31 marca 2013, 12:48 · Dyskusja
0
Panko92
Jeżeli już na początku dyskusji ze mną piszesz że nie mamy o czym rozmawiać to po co w ogóle mnie zaczepiasz? Żeby już nie być tak bezproduktywnym to dodam tylko że Alexis zdobył w tym sezonie w lidze aż dwie bramki (nie wykorzystując przy tym tuzina dogodnych sytuacji, które mógł zamienić na bramki). Gra poniżej oczekiwań i trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć
-
-
Konto usunięteVilla
Messi.

Sortowanie