Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteChciałabym Wam wszystkim życzyć wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych :) Smacznego wielkanocnego śniadania i udanego lanego poniedziałku.
-
- Criss18Barca 31 marca 2013, 10:17 · Dyskusja
0
Pozostało jeszcze 9 kolejek czyli 27. punktów do zdobycia. Na razie mamy tych punktów 75, więc do pobicia rekordu Realu musimy wszystko do końca wygrywać.. No chyba, że jeden mecz remisujemy to wyrównamy. Jednak najważniejsze jest to, że Liga będzie nasza już myślę ok 20. kwietnia. Wczoraj Tello MVP meczu :) Do wtorku !
-
- wrinkles 31 marca 2013, 09:53 · Dyskusja
0
Nie trzeba być znawcą footballu, by wiedzieć jaki skład wyjdzie na PSG :)
Valdes, Alba, Mascherano, Pique, Alves, Sergio, Iniesta, Xavi, Alexis, Villa, Messi
Co do zmian, to różnie to może być, ale chętnie widziałbym na ostatnie 15-20 minut - Tello w miejsce Alexisa. Prawda jest taka, że Alexis zagra tam siłą rzeczy. Pedro pauzuje za kartki, a Tello wciąż jest za mało doświadczony, aby grać 90 minut w takim meczu. Chociaż szczerze mówiąc, ja bym właśnie postawił na niego zamiast Alexisa. PSG żadną rewelacją nie jest, a Tello wczoraj pokazał nam po raz kolejny, jaki talent w nim drzemie.
-
-
Konto usunięteAle zobaczcie gadacie na Real, na ich kibiców, ale sami nie jesteście lepsi...No i po co Realowi życzycie 3 miejsca, bo jak nazywacie to tam ich miejsce...? Mówicie że Real to oszuści itp: A w Barcelonie to nie ma symulek czy coś w tym stylu?...No ludzie chyba wiadomo że każdy piłkarz jak tylko będzie okazja to wymusi rzut karny...Ile razy tak np: Pedro próbował??? I ja tu będę bronił Realu bo bardzo dużo osób z tej strony nie ma po prostu do nich szacunku. OK, jacy są tacy są troszkę pokręceni itp. Kibice Realu nie mają szacunku do Barcy...(Nie wszyscy) to chociaż wy dajcie dobry przykład i zajmijcie się swoją drużyną a nie oczerniacie i życzycie gorzej cudzemu zespołowi...
-
- kapitanbomba 31 marca 2013, 09:50 · Dyskusja
0
Messi jakie piły dawał ulala" Tello bez tych podań to...
-
- FcBarcelończyk5 31 marca 2013, 08:48 · Dyskusja
0
Hipokryci realowcy śmieją się, a później mają za swoje ahahhaahaha ! Dzisiaj po meczu atletico witamy na 3 miejscu w tabeli :*
-
- wojpie6377 31 marca 2013, 08:47 · Dyskusja
0
potrzebujemy jeszcze 5 zwyciestw w ostatnich 9 meczach i mamy mistrza.
mozemy sie pomylic 4 razy, wiec uwazam ze jestesmy baaardzo blisko,
Pozostalo: Barca-Mallorca, Saragossa- Barcelona, Barca-Levante, Athletic -Barca, Barca-Betis, Atletico-Barcelona, Barca-Valladolid, Espanol-Barca,
Moze juz w meczu z Betisem na Camp Nou bedziemy swietowac Mistrza!
-
- Vamos Barca :) 31 marca 2013, 08:31 · Dyskusja
0
Bardzo fajnie sie złożyło ze Real tez zagrał słabiutki mecz i na farcie zremisował z Saragossą po słabej grze 1-1 i dalej mamy 13 punktów przewagi :) to sie na pewno przyda pod koniec sezonu :) by spać juz spokojnie ...

Sortowanie