Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Chudini 30 marca 2013, 23:55 · Dyskusja
0
Cochise
Ale na pewno ustrzelą z jedną bramkę jak nie więcej i co najmniej zagrają na remis :)
Już ja jestem tego przekonany. Z całym szacunkiem do Juve ale z tak rozpędzonym Bayernem chyba sobie znów nie poradzą, znów niemiecki czołg rozjedzie włoskich żołnierzyków.
-
- Chudini 30 marca 2013, 23:41 · Dyskusja
0
A tymczasem Bayern ostrzy pazurki i po raz kolejny potwierdza swą cudowną formę w tym sezonie. Wynik 9:2. To się w dzisiejszym futbolu i takim poziomie bardzo ale to bardzo rzadko zdarza. Brawa dla nich. Oj mają naprawdę duże szanse na wygranie LM jak do końca maja utrzymają taką kapitalną formę.
-
- Cochise 30 marca 2013, 23:41 · Dyskusja
0
piachuFCB
Zgoda. Obrona to zdecydowanie nasza pięta Achillesa, jednak nie jesteśmy w stanie szastać tak eurosami. Te czasy się skończyły. Musimy pomyśleć o bramkarzu, stoperze i do tego jeszcze ten Neymar - akurat jego zakupu nie rozumiem, ale mogę się mylić.
Nie skreślałbym Bartry. Środkowy obrońca musi się czuć pewnie, a wiara we własne umiejętności na tak newralgicznej pozycji przychodzi tylko wtedy, kiedy się gra, gra i jeszcze gra. Dajmy mu kilka spotkań, a zobaczymy różnicę w jego ustawianiu się, podejmowaniu decyzji, współpracy z drugim stoperem.
-
- hoeniker 30 marca 2013, 23:39 · Dyskusja
0
natal11: nie wiadomo czemu, ale Cesca stać tylko na dobre pół sezonu. Skoro liga jest wygrana, można go forsować, a nuż się obudzi i przyda na ważny mecz, bo na razie w ważnym spotkaniu zagrać nie powinien (mówię o sytuacji, w której wszyscy zdrowi). Z Thiagiem trzeba jeszcze poczekać, choć mając z boku Ineistę/Xaviego i Busquetsa zagra lepiej.
Song zagrał w tym sezonie, jak na razie, 1609 minut. I dużo, i mało.
Z jednej strony dużo - do końca sezonu zagra jeszcze 500 minut minimum i nie będzie to złym wynikiem. (Keita zagrał w tamtym sezonie 2100 minut, wynik do pobicia).
Z drugiej mało - wiele minut w bardzo mało intensywnych meczach bądź ze słabszym przeciwnikiem. Cześć też grana na ŚO.
PS Ciężko powiedzieć. Pique ma bardzo chwiejną formę, dziś baardzo słabo. Gdyby nie miał obok siebie spalonego Bartry, jego występ wyglądałby jeszcze gorzej.
-
- Suavemente 30 marca 2013, 23:35 · Dyskusja
0
Panowie tak poza tematem Bayern 9:2 HSV....;D Niesamowite ze w futbolu na tym poziomie zdarzają sie jeszcze takie wyniki....;D
-
- mekston 30 marca 2013, 23:34 · Dyskusja
0
Swoją drogą przy ostatnim golu najbardziej zawinił Busquets. Dlaczego? Poniewaz ratujac pilke, ktora by wypadla tylko na rzut rozny, oddal ja graczom Celty, co po czesci zaskoczylo reszte druzyny.
Szczerze powiedziawszy czulem, ze zaraz sie to moze skonczyc bramka i tak tez sie stalo.
-
- lechu55 30 marca 2013, 23:33 · Dyskusja
0
Tello dziś bardzo dobrze. Najlepszy na boisku razem z Messim.
Bartra w pierwszej połowie słabo, w. drugiej nieco lepiej. Na tle tragicznego momentami Pique, nie wyglądał tak źle. Ale widać, że potrzebuje gry także oby to nie był jakiś jednorazowy okaz łaski dla Marca.
Od Thiago wymagacie wiele a Cesc tymczasem znów zawiódł. Oby Xavi wykurowal się na PSG.
-
- mekston 30 marca 2013, 23:32 · Dyskusja
0
Tello oczywiście świetne spotkanie, ale po raz kolejny widać jak Messi potrafi zaangażować niemal każdego zawodnika w grę i z nim sklepać akcję dwojkową.
W meczu z Deportivo akcja z Sanchezem
W meczu z Rayo - akcje z Villą
W meczu z Celtą - akcje z Tello
W tym sezonie akcje dwojkowę Messi rozkrecal rowniez z Montoya i Alba ( mecz z Saragossa), z Iniesta ( mecz z Betisem).

Sortowanie