Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteKapitan hawk
Z całym szacunkiem, ale zostało jeszcze 9 kolejek. Myślę, że Real z Atletico będą walczyć do końca o tron wice-lidera.
Baaaaarca12
Nie ma sensu dalej dyskutować, bo mam dokładnie takie samo zdanie. Wygrać LM byłoby pięknie, ale skupiam się narazie na 1/4 finału, a mam urodziny dzień po rewanżu z PSG i dzień przed losowaniem, więc liczę na miły prezent (;
-
- 30 marca 2013, 22:27 · Dyskusja
0
Są tam też obiektywni kibice :)
-
- 30 marca 2013, 22:26 · Dyskusja
0
A ja lubię tam wchodzić , pi pierwsze wyznaję zasadę,że przyjaciół trzeba trzymać blisko , ale wrogów jeszcze bliżej :) Czasami można dowiedzieć się wielu rzeczy od tych normalnych kibiców Białych a czasami można się pośmiać i poprawić samoocenę . :)
-
- kochac.sport 30 marca 2013, 22:25 · Dyskusja
0
Wyobrażacie sobie: Real- trzecia siła ligi hiszpańskiej :)
-
- Kapitan hawk 30 marca 2013, 22:21 · Dyskusja
0
@barcawooorld-i tu się różnimy:) ja nie mam potrzeby tam wchodzenia:) Jeśli chcę coś poczytać na temat realu klikam na official web,szkoląc przy okazji swój warsztat językowy;)
-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 22:20 · Dyskusja
0
Ej. Zostało nam 9 kolejek do końca la ligi (o ile sie nie mylę) czy wiec naprawde myślicie ze Barca przegra tak z 5/9 meczów, a Real przy tym wszystkie i nas wyprzedzi? No błagam ;)
-
- bartekvisca 30 marca 2013, 22:15 · Dyskusja
0
Co do tego meczu to można było się spodziewać takiej gry.Chłopaki za wszelką cenę chcieli wygrać maksymalnie małym nakładem sił i prawię się to udało.Szkoda tych błędów w obronie.Real też zremisował czyli przewaga utrzymana.Teraz czas na PSG !
-
- Eric_Abidal_22 30 marca 2013, 22:14 · Dyskusja
0
@Shadow_Man
Mnie bardziej niż to 9, zastanawia 2... ostatnio z Arsenalem 2-0... do tej pory Bayern chwalił się niesamowitą i żelazną defensywą, a teraz... ciekawie będę-nie ukrywam że sympatyzuje z Juventusem i to już od dawna, więc mam nadzieję że Stara Dama po pierwsze znajdzie się w 1/2, a po drugie -nie spotka się z Barceloną, która, mam nadzieję, wyeliminuje PSG :)
-
- 30 marca 2013, 22:14 · Dyskusja
0
Hawk ,
Ty wiesz,że nie darzę sympatią Realu ale i tam są tacy "sympatycy" i tu są tacy "sympatycy" , weszłam na stronę Realu i aż mi było wstyd za tych ćwierćinteligentów wypisujących chamskie i wulgarne komentarze .
-
- juliancarax 30 marca 2013, 22:13 · Dyskusja
0
ramos to jakby mourinho mu kazał boksować to by boksował

Sortowanie