Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- FCB NA ZAWSZE! 30 marca 2013, 21:59 · Dyskusja
0
2;2,1;1 czy może być lepiej? może mogliśmy dotrzymać to 1;2 ale i tak Veb!
-
- kochac.sport 30 marca 2013, 21:59 · Dyskusja
0
Niech real uważa, bo jeszcze drugie miejsce utracą.
-
- lech i barca 30 marca 2013, 21:59 · Dyskusja
0
kuba1794
Bardzo aktyqwnie szeroko rozstawiony na lewym skrzydle wietnie wychodził do prostopadłych piłek i w takiej sytuacji też zdobył golai zaliczył asyste
-
- kacperowski20 30 marca 2013, 21:59 · Dyskusja
0
Brawo Saragossa.I co ponoć tylko Barca miała tracić punkty,co za panikarze : D
-
- Luca199491 30 marca 2013, 21:59 · Dyskusja
0
Chciałbym, żeby Atletico miało drugie, ale mecze z Barcą i Realem ma jeszcze niestety, chyba, że zaskoczą czymś
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:58 · Dyskusja
0
Przed kolejką było 10 do końca i 13 punktów, teraz jest 9 i 13, a więc La Liga coraz bliżej :)))
VeB!
Jest jeszcze szansa na rekord ale trzeba wygrać 9/9 ;)
-
- kamilbarca19 30 marca 2013, 21:58 · Dyskusja
0
Nie ma co, Real pokazał jak należy wykożystywać potknięcia rywali hehe
-
- lech i barca 30 marca 2013, 21:58 · Dyskusja
0
Jest Real nie wykorzystał naszgo potknięcia
-
- dawidos678 30 marca 2013, 21:58 · Dyskusja
0
Koledzy nic sie nie stało 13pkt nadal jest VEB
-
-
Konto usunięteHehe jak jutro Atletico wygra to real straci wicelidera

Sortowanie