Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Konribarca18 30 marca 2013, 21:57 · Dyskusja
0
13 pkt
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:57 · Dyskusja
0
Widzieliście jak Khedira został sprowadzony (przy linii) do parteru za koszulkę? xDDD
-
- blaugrana7 30 marca 2013, 21:57 · Dyskusja
0
Real nawet gonić nie chce ;))))
-
-
Konto usuniętebarcawooorld
Jeszcze nie przywyknąłeś do tego, że Lewy w reprezentacji mało pokazuje? Piszczu, mimo że jest obrońcą strzelił i Ukrainą, i z San Marino, więc właściwie był jednym z jaśniejszych punktów naszej nieszczesnej kadry...
Baaaaarca12
Masz stanowczo za dużo tych "a" w nicku, zaczynam się gubić :D A tak na poważnie - powinien docenić, owszem, ale nie każdy to robi. Pep przecież sam mówił, że połowa jego decyzji wychodziła od Tito i jestem przekonana, że nie kłamał, bo gdyby tak było, to nie mielibyśmy tak znakomitych statystyk w Primiera Division. Uważam, że Tito dobrze zrobił, oszczędzając zawodników na PSG. W końcu to Liga Mistrzów i jak w tytule, trzeba pokazać kto tu jest mistrzem ;)
-
- Bartas10LM 30 marca 2013, 21:57 · Dyskusja
0
Hehe i Real 1:1 ;D. Czyli nic się nie zmienia.
-
- pingus_216 30 marca 2013, 21:57 · Dyskusja
0
status quo zachowane
-
- Grabarz1750 30 marca 2013, 21:57 · Dyskusja
0
Upiekło nam się dzisiaj.
-
- Katalończyk 99 30 marca 2013, 21:56 · Dyskusja
0
Koniec !! :)
-
- romano2323 30 marca 2013, 21:55 · Dyskusja
0
Thiago do umycia. Masakra co pokazał w meczu :( aż smutno było patrzeć
-
- romano2323 30 marca 2013, 21:54 · Dyskusja
0
jeszcze gra nadal 1:1
-
- barca__rządzi 30 marca 2013, 21:54 · Dyskusja
0
jeszcze 3 minuty
-
- fanoflakers 30 marca 2013, 21:52 · Dyskusja
0
BarcaForever24
Starej Damy używa się głownie u nas. We Włoszech są to bianchonerri głownie, co można wyczytać prawie w każdej włoskiej gazecie.
-
- blaugrana7 30 marca 2013, 21:51 · Dyskusja
0
Ludzie nie płaczcie nad remisem hehe. Barca zagrała mocno rezerwowym składem i zremisowała. Przewaga w lidze jest już wystarczająco duża, że można sobie pozwolić na takie roszady i stratę punktów, zwłaszcza, że we wtorek grają z PSG bardzo ważny mecz. LaLiga jest już wygrana. Teraz wszystkie siły na LM.
-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 21:49 · Dyskusja
0
Co do BVB to chyba Piszczek coś sie rozstrzelal ostatnio ;) a wiadomo ze w lidze dobrze, a w reprezentacji żal. (przynajmniej Lewandowski)

Sortowanie