Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Villa - Dębica 31 marca 2013, 12:43 · Dyskusja
0
kto był kapitanem zanim weszedł Iniesta ????
-
-
Konto usunięteKacperFCB'
Skoro jesteś już taki czepialski i dokładny, to przecinek i kropkę stawia się bezpośrednio po wyrazie, a nie po spacji.
-
-
Konto usunięteMarkus32
Skrytykowałem juliana , ponieważ co wchodzę na stronę , i nie ważne czy Alexis gra dobrze czy gra mega piach , to on ciągle pisze to samo . Litości ile można ?
-
- juliancarax 31 marca 2013, 12:17 · Dyskusja
0
KacperFCB
zgadzam się pozostaje tylko płacz
-
- KacperFCB' 31 marca 2013, 12:13 · Dyskusja
0
Julian
1. Zdanie zaczyna się z dużej litery . Nie wiem czy chodzisz do szkoły , czy już ją ukończyłeś ( wtedy pozostaje tylko płacz nad poziomem edukacji )
2. Jak przychodzisz tu tylko po to , żeby hejtować na Alexisa , to na prawdę zachowaj te idiotyczne komentarze dla siebie bądź rodziny ( za takie suchary nagroda klauna domowego gwarantowana) . Nikt nie twierdzi że Alexis zagrał dobrze , ale jest to piłkarz z klubu którego rzekomo kochasz , więc szacunek się należy każdemu piłkarzowi który nosi trykot Barcy . To na prawdę jest irytujące czytać Twoje żartobliwe komentarze , z których tak na prawdę nikt się nie śmieje . Robisz tylko śmietnik , a jak jesteś z tych co po słabym meczu obrażają wszystko i wszystkich , to realmadrid.pl czeka właśnie na Ciebie .
Bez odbioru .
-
- martin7496 31 marca 2013, 12:05 · Dyskusja
0
Dobrze ,że remis a nie przegrana :)
-
- dasouzar11 31 marca 2013, 11:56 · Dyskusja
0
Bardzo dobrze że zagrali w takimi składzie cenne minuty dostali , w nastepnym meczu taki sam skład bym chciał z małymi zmianami ,za Pique Mascherano ,za Alexisa Pedro , na odpoczynek Messiego nie mam co liczyć ,on chce greać zawsze . Chciałbym też zobaczyć Abidala w końcówce
-
- Panko92 31 marca 2013, 11:56 · Dyskusja
0
juliancarax
Jeszcze Ci się nie znudziło? Wszyscy już tu wiemy, że Sanchez mówiąc łagodnie, nie jest Twoim ulubionym piłkarzem i dlatego naprawdę nie musisz po każdym meczu wrzucać takie kretyńskie komentarze. Rzumiem konstruktywnie kogoś oceniać, ale to co Ty robisz jest hejtem w czystej postaci.
-
- juliancarax 31 marca 2013, 11:38 · Dyskusja
0
ktoś wie dlaczego Sanchez wczoraj nie grał? bo miał wyjść w podstawowym składzie - ten który "jest jednym z najlepszych na świecie i potrafi decydować o losach meczy"... czyżby kontuzja go wczoraj wykluczyła czy pauzował za kartki
-
-
Konto usuniętenatal11 Zero logiki w tym co piszesz Alexis z przedostatnim zespołem PD zagrał dni totalne( o początku sezonu chłopak bałkańskiej miedzy dnem a dnem totalnym) i mimo to uważasz ze w spotkaniu z PSG sobie poradzi? Tello jest w formie więc to on powinien grać.
-
- MloDy13ID 31 marca 2013, 11:17 · Dyskusja
0
oOrzecho : Jaki Tello ? na mecz z PSG ? ... Człowieku ochłoń. Na taki mecz zapewne zostanie wystawiony Messi, Davida Villa ( za to co pokazał z Milanem ) i oczywiście nasz skryty mały Pedro albo Iniesta. Myślisz że Tello zagrał w sobote dobry mecz to we wtorek go już wpuszczą ?. Tylko dla tego grał on, Bartra, Thiago żeby odpoczęli po meczu reprezentacyjnym weteranii którzy zostaną wpuszczeni na mecz Ligi Mistrzów. Idiotyczne myślenie '' aaa, strzelił bramke z Celtą musi zagrać z PSG '' właśnie że nie, bo różnica między tymi klubami jest ogromna. Dla Tello jeszcze przyjdzie czas. aby grąc w tak poważnych meczach.

Sortowanie