Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Kapitan hawk 1 kwietnia 2013, 00:07 · Dyskusja
0
5D? Super! Będzie można poczuć atmosferę w końcu!:-D
-
- Kapitan hawk 31 marca 2013, 23:55 · Dyskusja
0
piachuFCB-to teraz trzeba napisać petycję do tvp,żeby transmitowała na żywo ten mecz! Najlepiej w 4D!
-
- piachuFCB 31 marca 2013, 23:48 · Dyskusja
0
Kapitan hawk
Oczywiście, że tak. Bitwa o to trofeum toczy się pomiędzy Realem Madryt a jedną drużyną z czwartej ligi polskiej. Dotychczas dwunastokrotnie triumfowały drużyny polskie, raz klub z Madrytu. Sam Jose Mourinho po meczu rewanżowym 1/8 LM z Manchesterem United powiedział
-Trofeum Jose Mourinho? Jest ono bardzo ważne dla całego madridismo. W tym roku postaramy się go zdobyć, ale nie będzie to łatwe, gdyż z drużynami z czwartej ligi polskiej zawsze gra się trudno.
-
- BarcaForever24 31 marca 2013, 23:31 · Dyskusja
0
Remisowa kolejka...
1.Barca remisuje. Cieszy się cały Madryt.
2.Real remisuje. Cieszy się połowa Madrytu.
3.Atletico remisuje. Już nikt w Madrycie się nie cieszy.
:)
-
- Kapitan hawk 31 marca 2013, 23:26 · Dyskusja
0
piachtFCB-mówisz o tej statuetce z podobizną mou z "chmurką", a wniej wygrawerowany napis ¿PORQUE?!
-
- Kapitan hawk 31 marca 2013, 23:22 · Dyskusja
0
oper-pierwsza czwórka:) Sociedad też zremisował, zachowując wciąż szanse na el.LM:)
-
- Kapitan hawk 31 marca 2013, 23:20 · Dyskusja
0
piachu– raczej puchar Santiago Bernabeu jest najważniejszy;)
-
- Kapitan hawk 31 marca 2013, 23:08 · Dyskusja
0
@Astad-eee,real odpadnie z Galatą to się skupi na lidze:)
-
- Kapitan hawk 31 marca 2013, 23:02 · Dyskusja
0
W Polce atak zimy,a w Madrycie bez zmian,dalej utrzymuje się ochlodzenie na poziomie -13/-14:)
-
- La Pulga_10 31 marca 2013, 22:55 · Dyskusja
0
Spodziewałem się czegoś więcej po Atletico, ale zawiodłem się na nich. Mogli wrócić na fotel wicelidera,a dalej są na 3 miejscu. Eh...

Sortowanie