Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- kicia1899 1 kwietnia 2013, 18:09 · Dyskusja
0
CZ. II
Liga Mistrzów:
Na tym etapie Champions League ciężko jest mówić o jakichkolwiek preferencjach. Nie można jednej drużyny uważać za faworyta, ponieważ każde spotkanie jest bardzo trudne i wszystkie różnią się od siebie. Miano faworyta nie ma znaczenia na boisku.
Plan na mecz? Mamy w głowach naprawdę wiele. Chcielibyśmy strzelić gola w jutrzejszym spotkaniu, to klucz. Wiemy jednak, że czekają nas dwa starcia z PSG, 180 minut walki. Musimy być ostrożni, ponieważ jeden błąd może sprawić, iż cała wcześniejsza praca pójdzie na marne.
Abidal:
Éric wykonał fantastyczną pracę, podobnie jak i Tito. Stanowią wzory dla wszystkich. Pokazali, że wszystko można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy, wysiłkowi. Niesamowicie cieszymy się z tego, że są z nami.
-
- kicia1899 1 kwietnia 2013, 18:07 · Dyskusja
0
CZ. I
Na dzisiejszej konferencji prasowej pojawił się piłkarz Barcelony, David Villa.
Milan:
Zawsze uczysz się z poniesionych porażek i odniesionych zwycięstw. W dniu remontady z Milanem byliśmy bardzo szczęśliwi, jednak wcześniej musieliśmy cierpieć ze względu na to, jak źle zagraliśmy w pierwszym spotkaniu. Wówczas sprawy bardzo się skomplikowały. Teraz nie możemy popełnić tych samych błędów.
Kontuzja:
Ostatnio czuję się naprawdę dobrze, chociaż czasami powróci delikatny dyskomfort. Niesamowicie cieszy mnie fakt, że powróciłem do zespołu, gdzie rozgrywamy dobre spotkania.
Przyszłość:
Nie jestem tutaj, aby rozmawiać na temat mercato. Nie jest to odpowiedni moment. Cieszę się każdą chwilą w Barcelonie. Liczę na trochę minut w jutrzejszym meczu, aby móc dać coś zespołowi.
Tito:
Bardzo cieszymy się z powrotu Vilanovy. Z nim wszystko jest prostsze, szczególnie w tej najtrudniejszej części sezonu. Już poza aspektami sportowymi jego obecność jest czymś wspaniałym. Bardzo cieszymy się z jego powrotu. To kapitalna wiadomość.
Thiago Silva:
To wybitny obrońca, jeden z najlepszych na świecie, co już niejednokrotnie pokazywał. W dodatku kapitalnie gra głową, stanowi zagrożenie przy stałych fragmentach gry. PSG ma w swoim składzie wielu wspaniałych zawodników i Thiago z pewnością jest jednym z nich.
-
- Villa - Dębica 1 kwietnia 2013, 17:34 · Dyskusja
0
http://adncule.com/2013/04/01/iker-casilla-at-manchester-united/
-
-
Konto usunięteMinusujecie użytkowników za Prima aprilis... to dopiero jest ubaw
-
-
Konto usunięteprima primom ale nie da sie nic przeczytać
-
- mesqueunclub6 1 kwietnia 2013, 15:45 · Dyskusja
0
Ja już nie chcę tego żartu, bo nic przeczytać nie można... Śmiech, chichy, ale wróćmy do normalności.
-
- Suavemente 1 kwietnia 2013, 15:32 · Dyskusja
0
Chelsea 1:0 Manchester Demba Ba kapitalna bramka po kapitalnej asyście Maty...;D A Cech interwencja roku na świecie...;D
-
-
Konto usunięteWłączcie CNN!!! Casillas przemawia przed dziennikarzami i mówi o wstępnej umowie z Barcą!!! Jestem w SZOKU. I co wy na to??
-
- loczek1899 1 kwietnia 2013, 15:03 · Dyskusja
0
co jest z tą główną?

Sortowanie