Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Suavemente 1 kwietnia 2013, 12:37 · Dyskusja
0
Nie no redakcja nieżle pojechała...;D Ciekawy nowy pomysł bo z newsami to juz by było nudne...
PS fajnie wyglądają herby do gory nogami....:D
-
- macio_944 1 kwietnia 2013, 12:16 · Dyskusja
0
Hahah ... :D
GENIALNY pomysł !
Najlepsze, że początku myślałem, że mi się komp zepsuł i go ostro wkurzony go zresetowałem ... a potem taka rozkmina - AHA, to dzisiaj jest 1 kwiecień ! :D
Poćwiczę sobie czytanie do góry nogami, będzie łatwiej ściągać w liceum ^^
-
- barcawielka 1 kwietnia 2013, 12:02 · Dyskusja
0
hahahah niezły pomysł z ta stroną :)
-
- Neymar da Silva Santos Júnior 1 kwietnia 2013, 11:14 · Dyskusja
0
Z okazji Prima
Aprillis można liczyć, że pojawi się news o transferze Neymar'a, oraz Hummels'a :D
-
- arturekker 1 kwietnia 2013, 11:01 · Dyskusja
0
Strzelcy(wszystkie rozgrywki) :
Messi -56,
Villa -14,
Fabregas 9,
Pedro 7,
Xavi 6,
Tello 6,
Adriano 6,
Alexis 5,
Alba 5,
Iniesta 5,
Pique 3,
Puyol 2,
Thiago 2,
Alves 1,
Busi 1,
Song 1,
Duzo pilkarzy zdobywa bramki , przeraza fakt zaleznosci od messiego, choc pozostala liczba graczy strzela moze nie duzo ale rowno.
-
- Maciek10986 1 kwietnia 2013, 10:37 · Dyskusja
0
*Tello
-
- Maciek10986 1 kwietnia 2013, 10:36 · Dyskusja
0
Teolog bardzo dobrze się spisał
-
- nochybaja123 1 kwietnia 2013, 09:47 · Dyskusja
0
Tello bardzo podobny jest do Pablopavo obczajcie sobie ;]
-
- MountBlade 1 kwietnia 2013, 08:28 · Dyskusja
0
Nawet nawet,ciekawy mecz miło się oglądało ale remis to nie to co wygrana ale znakomicie się spisali Tello,Messi,Pinto też dobrze ale stać było na więcej tyle z mojej strony.
-
-
Konto usunięteMam nadzieję, że w tym roku nie będzie takiego żartu jak w zeszłym. Pamiętacie informację, że VV został pogryziony przez rekiny? :D
-
- Wojciech6 1 kwietnia 2013, 00:12 · Dyskusja
0
W zasadzie to by bylo na tyle jesli chodzi o ten sezon Atletico nie wykorzystalo szansy na chwilowe 2 miesjce bo i tak za kilka kolejek derby madrytu na vincente calderon
Barsa musi wygrac " tylko" 5 spotkan by miec matematyczne mistrzostwo.
Mou gra o 2 frotny puchar krola i liga mistrzow.
Swoja droga ciekawe co by sie stalo gdyby Galatasaray Sneider i Droga zrobii swoja na bernabue bo Droba to Benzena i Higuain + ktos jeszcze 1 razem wzieci to za malo.

Sortowanie