Chile - Arg 1:2, gol Messiego
-
- ja8215 23 października 2012, 10:33 · Dyskusja
0
Finał MŚ! Hiszpania - Argentyna ! 89' 3-3, Messi prowadzi piękną akcję, kiwa Puyola, Pique, Xabiego, Casillasa, strzela na pustą bramkę, 3-4, Leo zdobywa czwartą bramkę i z tego najpiękniejszą w swojej piłkarskiej karierze! Argentyna wygrywa MŚ! Leo zdobywa szósty raz z rzędu złotą piłkę!
-
- blaugrana1994 18 października 2012, 09:31 · Dyskusja
0
@kra: widzę, że też miażdżysz "wilka chodnikowego" :) a co do Messiego to pobije rekord Batistuty za jakieś 2 lata ;)
-
- kicia1899 17 października 2012, 23:03 · Dyskusja
0
bartusxd2: wierz mi, że ja jestem raczej bardziej za Hiszpanią. W tym kraju mieszka moja siostra więc może to dla tego :p Ale pierwszym krajem, któremu kibicuję i jestem całym sercem jest Polska! Napisałam tak jak napisałam, bo chciałabym aby Messiemu w końcu się powiodło z reprezentacją Argentyny. Żeby coś w końcu ugrał, coś wygrał. No i może w końcu zamknął by jadaczki małym gimbusom, którzy Go hejtują, że w reprezentacji Leo nic nie pokazuje i, że bez Xavi'ego czy Iniesty nie istnieje... A i wypraszam sobie, żeby ktoś mnie nazywał sezonowcem, bo wcale nim nie jestem ;) Pozdrawiam serdecznie :p
-
- kacperowski20 17 października 2012, 21:14 · Dyskusja
0
Patrzeć i podziwiać,nic więcej : D
-
- bartusxd2 17 października 2012, 20:27 · Dyskusja
0
właśnie widzę, jacy z was sezonowcy. Macie pretensje, że kibice Realu są za Portugalią, bo tam jest Ronaldo i dlatego też są kibicami Realu... a Wy ?! Nie jesteście lepsi, wszyscy tylko o tym, że Argentyna ma wygrać Mś i że Messi ma strzelić gola. W Hiszpanii gra chyba wiecej Barcelonistów. Jak coś od razu mówie, że jestem kibicem Barcelony, a nie Realu. Tak teraz mnie minusujcie ;) powodzenia
-
- kicia1899 17 października 2012, 18:01 · Dyskusja
0
NO, no widzę, że nasz Leoś rozstrzelał się w swojej reprezentacji ! Oby tak dalej, a będzie bił i śrubował kolejne rekordy:) Widać, że reprezentacja Argentyny coraz lepiej gra i marzy mi się aby Argentyna w końcu wygrała MŚ. Nawet kosztem Hiszpanii!
-
- FCBFOREVER 17 października 2012, 17:04 · Dyskusja
0
Brawo Leo, świetna passa trwa :)
-
- bartek9720 17 października 2012, 15:05 · Dyskusja
0
Messi gdzie sa twoje granice?
I niby Ronaldo lepszy Ha ha
-
- Mateusz32112 17 października 2012, 14:16 · Dyskusja
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425772360816548&set=a.153918278001959.32327.153885151338605&type=1&theater¬if_t=like
Lajkujcie Komentarz Mateusz Roland Kałuża!! z góry dzieki a i LICZE NA WAS !
-
- rafkop8 17 października 2012, 14:15 · Dyskusja
0
Zawsze żałowałem, że Batistuta nie przywdział koszulki Barcelony. Napastnik perfekcyjny i jeden z moich ulubionych graczy. Sęp pola karnego, który potrafił niemal wszystko. Wielki gracz. Messi z kolei pokazuje, że potrafi udźwignąć ciężar odpowiedzialności również i w reprezentacji. To dobrze. Patrząc na skład Albicelestes - linia ofensywna wygląda imponująco. Gorzej jednak z formacją defensywną. Jeśli dalej będzie się utrzymywać taka dysproporcja, to Argentyna może mieć kłopot podczas Mistrzostw Świata w Brazylii. Z drugiej strony mają Messiego...

Sortowanie