Faul Scotta Browna na Neymarze
-
- Barcelove21 18 października 2013, 11:02 · Dyskusja
0
Początki Neymara są trudne.Messi był tak samo faulowany.Teraz jest na nim mniej fauli bo ma większe przyspieszenie i trudno go sfaulować.
-
- romano2323 18 października 2013, 08:54 · Dyskusja
0
głupotę i chamstwo trzeba eliminować - kara bardzo dobra, pokazująca innym co grozi za takie występki :)
-
-
Konto usunięteZachowanie Browna było durne i chamskie, ale dla mnie nieco za surowa kara. Ehh uefa, uefa...
-
- Pingwinek 17 października 2013, 23:03 · Dyskusja
0
Ludzie czy wy nie umiecie nawet polskich stronek czytac ze zrozumieniem JAKIE PPV na mecz Barca Real 9,90 kosztuje jedniodniowy dostep do Canal + Sport Jezeli ktos nie ma a chcialby obejrzec to ma mozliwosc Mysle ze to dobry ruch ze strony stacji Ci co nie sa nalogowymi kibicami a chcieliby obejrzec teraz moga to zrobic I sorki 9,90 to duzo Za jakies kiepski wrestling na polsacie trzeba placic 40
-
- kataloniduma 17 października 2013, 22:57 · Dyskusja
0
Faul może nie był brutalny, ale było to typowo idiotyczne zachowane i dla mnie dobrze, że zostało ukarane. Kurde aż przypomniało mi się jak Masche w meczu reprezentacji skopał gościa niosącego go na noszach-wie ktoś jak zakończyła się ta sprawa?
-
- mesqueunbarca 17 października 2013, 22:54 · Dyskusja
0
bądźmy obiektywni Brown napewno nie zasłużył na taki wymiat kary, widziałem setki bardziej chamskich zachowań i nie było nawet faulu, wiem doskonale że Neymar jest ciągle narażony na faule. Ale dużo sobie pomógł przy tej sytuacji, nie wygląda to na zagranie po którym wygląda jakby zaraz mieli go znosić... co do faulu to moim zdaniem powinien być, ale bez przesady...
-
- busel004 17 października 2013, 22:08 · Dyskusja
0
3 mecze to dość surowa kara, byłaby współmierna z tym co zrobił, gdyby nie fakt, że później zachował się jak prawdziwy facet i przyznał się oficjalnie do głupiego błędu. 2 mecze myślę wystarczy, 3 mecze bez kapitana dają dużo mniejsze szanse Celticowi na wyjście z grupy. A obok Barcy to najchętniej ich bym widział na 2. miejscu.
-
- BarcaWięcejNiżKlub 17 października 2013, 22:00 · Dyskusja
0
Głupotą jest płacić 10 zł za mecz. No chyba że ktoś ma duży celowy telewizor wtedy masa :D Ja mam taki ale i tak wole nic nie płacić i oglądać mecz na internecie są stronki że jakość super 0 ścinek i normalnie idzie oglądać.
-
- BarcaWięcejNiżKlub 17 października 2013, 21:58 · Dyskusja
0
Dla mnie to jest śmieszne Brown dostaje 3 mecze zawieszenia za nie oszukujmy się lekkie kopnięcie.(niech już będą te 3 mecze) a Pepe za deptanie po palcach Messiemu albo kopanie celowo nic.
-
- fuerteskunk 17 października 2013, 21:44 · Dyskusja
0
I dobrze! Na boisku nie ma miejsca dla takich zagran.
-
- christo 17 października 2013, 21:44 · Dyskusja
0
wiéc ja pytaaam - jakie kary powinni dostawac fizole z madrytu wedlug taryfikatora europejskiego..??? taki rzeznik pepe np...??? pól roku bez gry czy jeszcze dluuuzeeej..??? albo Alonso,czy marcelo za brutaal faul a Cescu ???..to co sié dzieje w Hiszpanii..to jest parooodiaa...kiedy UEFA zajmie sié wreszcie skandalicznym poziomem sédziowania w przezartej korupcjá Hiszpanii...???
-
- MaTi1515 17 października 2013, 21:38 · Dyskusja
0
ZAchował się głupio, nie przemyślał i poniosły go emocje ale uważam, że 3 mecze zawieszenia za coś takiego to zdecydowana przesada ponieważ nie miał zamiaru zrobić Neymarowi krzywdy, lekko go szurnął. ZA sam gest czerwień oczywista ale 3 mecze zawieszenia ? Nie zgodziłbym się z tym
-
-
Konto usunięteMoże jednak jest jeszcze jakaś sprawiedliwość.
-
- pilkarzfcb10 17 października 2013, 20:56 · Dyskusja
0
Skąd macie info że FCB - RM będzie kodowane?
-
- siael 17 października 2013, 20:41 · Dyskusja
0
Czekam aż sędziowie będa mogli do raportów z meczu załączać również powtórki z telewizji. Wtedy takie sk***syństwo jak niegdyś podeptanie Messiego by zostało ukarane. Teoretycznie możesz komuś nawet nóż w żebra wbić na meczu , jak sędzie nie zauważy to nie dostaniesz kary- przesadzam oczywiście, ale chodzi mi o podkreślenie absurdu


Sortowanie