Figo wraca na Camp Nou
21 października 2011, 21:11
- Przejdź do artykułuJedenaście lat od powrotu Figo na Camp Nou
Czytaj więcej-
- suowiq 23 października 2011, 01:02 · Dyskusja
0
panie Torres9, przykro mi cię rozczarowywać, ale najlepszym zawodnikiem wszechczasów jest DIEGO MARADONA. I po co tu ta ironia o jego "przygodzie w Barcelonie?", skoro mimo krótkiego pobytu zdążył wygrać dwa Gran Derbi? nie kompromituj się. a jeśli uważasz że sam Maradona to za mała konkurencja, to warto też przywołać nazwiska takie jak Cruyff, Ronaldinho, Xavi, Messi, Romario, Stoichkov, Zubizaretta, Koeman czy Rivaldo.
-
- richman95 22 października 2011, 22:58 · Dyskusja
0
"nie wiem czy Iniestę i Xavi'ego można do tego grona zaliczyć"
Nie rozśmieszaj mnie, jeżeli nie zaliczysz do tego grona Xaviego (czy Inieste) to równie dobrze możesz wykreślić Zidana...
Co do facebooka. A na co mam się patrzeć??? Na twoje wydumane osądy że Real ma więcej fanów niż Barca. Aha to ja mówię że Barcelona ma więcej bo Mou wywołał międzynarodową nienawiśc do Realu za jego styl bycia. Argument za argument nie prawda? A co do "przybycia" tych fanów. Wiesz ile fanów przybyło do Realu jak przyszedł CR?? No sporo. Nie porównywujemy piłkarzy, nie możesz Barcelony porównywac do CR, ani Realu do Messiego. Możesz CR porównać do Messiego, tu CR wygrywa rzeczywiście. Ale mówimy o Barcie i Realu a nie o nich. Wiesz twój komentarz jest żałosny nawet mi się nie chce dalej pisać...
-
- Piotr777 22 października 2011, 17:50 · Dyskusja
0
2-0 było
dawid22d - "jeżeli 90 to Twój rocznik to jest mi przykro, ze 21 letni facet plecie takie bzdury:/ Chciałbym Cie uświadomić, że od czasu kiedy zmarł Franco Real zdobył 16 tytułów Mistrza Hiszpanii przy 12 tytułach Barcelony. Skończył się Franco skończyły się tytuły?? Nie było Franco, były Trofea, był Franco były trofea i od 1975 roku nie było Franco i nadal są trofea. Ot cała historia."
.
.
W wikipedii to znalazłeś. Jak żeś jest taki znawca to powinieneś wiedzieć, że Di Stefano miał grać dla Barcy, nie Realu a bez niego nie było by tylu trofeów i legendy Alfredo. Późniejsze sukcesy w dużej mierze są następstwem tamtych sukcesów, bo za nimi szła kasa!! Więc jakby nie generałek to moglibyście pomarzyć tylko o tym co mieliście dzięki niemu! W szkole nie ucyli Cię myślenia??
-
- Piter_Messi 22 października 2011, 16:42 · Dyskusja
0
Sami widzicie...;(
-
- Antimadridista* 22 października 2011, 16:42 · Dyskusja
0
piękne czasy :D
-
- Piter_Messi 22 października 2011, 16:42 · Dyskusja
0
Tak jak to zrobił Ashley Cole, z Chelsea do Arsenalu za kasę...Tacy piłkarze nie powinni grać, dla zawodnika powinna się liczyć przyjemność z gry, wiadomo że piłkarz zbiera grą na chleb ale grając w 2.ligowym zespole kasy jest w 3 du** i trochę;) Messi się kiedyś wypowiedział, cytat: "Mógłbym grać nawet za darmo.Dla mnie gra w piłkę to czysta przyjemność."
A jak widzę figo to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera!

Sortowanie