Getafe - Barcelona 0:2
-
- kris81 17 stycznia 2014, 13:48 · Dyskusja
0
Pierwsze diagnozy mówią, że Neymar będzie pauzował około 3 tygodni. Oznacza, to, że opuści jakieś sześć spotkań, ale będzie gotowy na wyjazdowy mecz z Manchesterem City, który zaplanowano na 18 lutego.
Drużyna wróciła już do Barcelony i udała się na trening. Neymar poruszał się o kulach. Wkrótce badania.
-
-
Konto usuniętePLUSY MECZU:
- wielki występ Leo Messiego
- dobra forma Bartry i Roberto
- czyste konto i 700 meczów Xavi'ego
MINUSY MECZU:
- kontuzja Neymara
- przeciętny występ Tello
- nieskutecznośc (mogło byc 5-0)
-
- DonAndres*8 17 stycznia 2014, 13:13 · Dyskusja
0
Nie zagłosuje na Messiego (choć zasłużył). Dla mnie rządził i dzielił Bartra.
-
- bartekvisca 17 stycznia 2014, 12:48 · Dyskusja
0
A tak a propo goli Messiego wczoraj zrobiłem sobie tabele i będę wpisywał wszystkie gole Leo w roku 2014 ciekawe czy zbliży się do setki ;d
-
- bartekvisca 17 stycznia 2014, 12:45 · Dyskusja
0
Jedyne co mnie wczoraj zmartwiło to ponownie słaby występ Sergi Roberto.Ten zawodnik moim zdaniem nic nie daje tej drużyny i raczej nigdy nie osiągnie poziomu Fabregasa czy Xaviego. Chciałbym też wspomnieć o fatalnym występie Alvesa chyba po tym sezonie powinien opuścić Camp Nou bo to już nie pierwszy i nie 20 taki słaby występ.
-
- konajoncek 17 stycznia 2014, 12:31 · Dyskusja
0
Wczoraj dobrze Messi i Bartra natomiast fatalnie Tello i Alves.Co do Tello to jeszcze można powiedzieć że słabo gra z powodu małej ilości minut,brak ogrania,rytmu meczowego itd.Natomiast Alves gra cały czas praktycznie, i od przynajmniej dwóch sezonów nic nie pokazuje.W obronie słabo,w ataku niewidoczny jeśli juz jest z przodu to nic z tego nie wynika,dośrodkowania w trybuny,wolniejszy niż normalnie np.wczoraj chyba 2 lub 3 razy Alexis wracał łatać dziure po Danim na 20 metr.Z mocniejszym rywalem On po prostu nic nie daje w defensywie i ofensywie.Reasumując moje wypociny myślę że dla obu Panów nie ma miejsca w Barcelonie, choć bardzo ich lubię i szanuję za postawę i za to co dali drużynie wcześniej.Powinni odejść latem do klubów gdzie Tello się rozwinie i pokaże na co go stać a Alves zapewni sobie posadke do emerytury i wszyscy beda zadowoleni.
-
- Zagorzały Fan F.C.B 17 stycznia 2014, 11:56 · Dyskusja
0
Wczorajszy mecz z pewnością nie był jakimś porywającym widowiskiem w naszym wykonaniu ale jest to całkowicie zrozumiałe biorąc pod uwagę spokojny wynik z pierwszego spotkania. W końcu Tata postawił na bardzo ciekawą taktykę z która w pełni się zgadzałem. Nasz zespół rozważnie kontrolował sytuację i z pewnością zasłużył na zwycięstwo. Jak zwykle na szczególne pochwały zasługuję nasz lider Leo Messi. Wczoraj znowu pokazał do czego jest zdolny i jak można w prosty sposób minąć kilku graczy Getafe.Piękna akcja. Bardzo pozytywnie zaprezentował się również nasz drugi bramkarz broniąc bardzo pewnie. Wielkim rozczarowaniem była niestety gra Tello. Chłopak domaga się minut a gdy dostaję swoją szansę nie wykorzystuję jej. Szkoda. Największym minusem jest rzecz jasna kontuzja Neymara. Miał pecha i skończyło się tak a nie inaczej. Oby szybko wrócił do zdrowia.
VEB!!!
-
-
Konto usunięteNo to teraz trzy mecze z Levante...
-
-
Konto usunięteBartra i Messi zdecydowanie najlepsi... U Bartry trudno znaleźć minus we wczorajszej grze... pewny i dobrze zdyscyplinowany taktycznie... A Leo strzelił 2 bramki i co tu dużo gadać... choć mógł strzelić jeszcze ze dwie :)
-
- lukaszlbk1234 17 stycznia 2014, 10:23 · Dyskusja
0
Tak myślę ze teraz muszą wszyscy się nauczyć spowrotem grać z messim bo przecież w tamtym roku miał bardzo długie przerwy...
-
- dzejbi 17 stycznia 2014, 10:06 · Dyskusja
0
Wrócił Messi to Barcelona przestała grać. To jest tragedia ! Kiedyś takie akcje jak ta, która zakończyła się drugim golem dla nas, cieszyły. Sądziłem wtedy, że genialna gra Messiego pomaga nam wygrywać i być lepszą drużyną. Dzisiaj widzę, że tak nie jest. Dlaczego Messi nie podawał do lepiej ustawionych partnerów, tylko sam przebijał się przez obronę ? Taka gra to wystarczy na Getafe, ale do wygrania LM to potrzebujemy 11 zawodników.
-
- FC Barcelona11 17 stycznia 2014, 09:43 · Dyskusja
0
Leo omija obronę jakby to była najłatwiejsza rzecz na świecie! Martwię się o Neymara... Wygląda mi to na staw skokowy ale nie jestem lekarzem. Z kim gramy w półfinale?
-
- wibra 17 stycznia 2014, 09:07 · Dyskusja
0
Mecz rozegrany tak jak wynik z 1 meczu wskazywał.Znowu mozna gdybać że moznabylo zagrac półrezerwami i zaoszczędzić kontuzji NJ.tak sie nei stało i nie trzeba gdybac.Brak Iniesty wyczuwalnu na kilometry.nie ma co plakać i sie rozczulac.trzeba analizowac MC i przygotowywac sie do tego meczu bo lipa bedzie odpasc juz w tej fazie LM.Zauwazyłem tylko 1 ze znowu wszystkie piłki grane sa na Messiego co bardzo źle wróży.


Sortowanie