Getafe - Barcelona 0:2
-
- przemkoooo 17 stycznia 2014, 08:35 · Dyskusja
0
Zawodnikiem meczu zdecydowanie Messi, ale Bartra i S.Roberto na duży plus !
-
- Midast 17 stycznia 2014, 07:41 · Dyskusja
0
Wobec faktu,że nagrywam każdy mecz Barcy mam sposobność oglądania meczu kilkakrotnie. Wczoraj oglądąłem mecz dwa razy. raz na zywo i raz z otworzenia. Ogladanie meczów więcej niż raz pozwala skupić sie na analizach gry piłkarzy. Wspominam o tym w kontekście głosów oddawanych na najlepszego piłkarza meczu. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie lecz ja powiem tak. Mecz z Getafe był słabym widowiskiem . Na poziomie naszej ligi. brak składnych akcji, wiele chaosu i przypadkowości. Moim zdaniem za grę w tym meczu można wyróżnić: Messiego za dwie brami oraz kilka innych akcji. Bezspornie tworzy wartośc dodaną. Neymar grał krótko i w zasadzie bez wyrazu. Niexle grał Bartra i Roberto i Fabregas. Pinto "pokazał" się w jednej dwóch akcjach, przy czym w jednej uratował nas od straty gola. A reszta? Mizerota.
Tello - zawodnik, kóry cofnął się w rozwoju
Song - katastrofa piłka często mu odskakuje, piłkarz ma problemy z utrzymaniem równowagi, plącze się w swoich dryblingach. Nieco lepiej wyglądała jego gra w drugiej połowie. Alves i Adriano - katastrofa. Myslę, że czas Alvesa w Barcie minął, a Adriano to nie ten z poprzedniego sezonu. Brak kreatywności, czę sto podania do tyłu, kilka niecelnych. Generalnie niepewny w obronie, mało przydatny w ofensywie.
Fabregas - przeszedł obok meczu. Od takiego zawodnika wymaga się zdecydowanie więcej.
Również niewiele, a w zasadzie nic nie wniósł do gry Barcy Sanchez. Boję się, że z chwilą powrotu Messiego Sanchez znowu przestanie grać na poziomie, na jakim potrafi.
Generalnie grę Barcy można w tym meczu ocenić maksymalnie na +3.
O ile w grze naszej druzyny nic się nie zmieni do czasu wznowienia LM to boję się, że mecze z MC bedą ostatnimi w tej edycji tych rozgrywek.
-
- FCB_In_My_Heart 17 stycznia 2014, 07:06 · Dyskusja
0
Messi, Bartra i Roberto zagrali świetne zawody. Podobały mi się żwawe ruchy Sergiego.
-
- €$MessiVeB$€ 17 stycznia 2014, 07:02 · Dyskusja
0
Bartra zawodnik meczu
Czyścił wszystko
-
- Criss18Barca 17 stycznia 2014, 02:14 · Dyskusja
0
Miki Messi ma tak długiego bana, czy już jest kibicem Bayernu.
Co do meczu. Dobry mecz, wiadomo że musieliśmy się oszczędzać, bo dwumecz był wygrany już u siebie. Cieszy kolejne czyste konto. Dobry mecz Pinto, dziwi mnie dużo głosów na Bartre według mnie popełnił dzisiaj sporo błędów, jeśli chodzi o rozegranie piłki. Boki obrony nie najlepiej, małą włączania się do przodu. Z pomocy wyróżniłbym bym Songa. Jaki on jest spokojny w rozegraniu piłki. Tak sobie myślałem, czy z niego nie dałoby się zrobić Xaviego. No wiadomo Messi zagrał dobry mecz, chociaż według mnie nie grał na maksa. Dobrze, że kontuzja Neymara nie jest tak poważna.. pewnie do końca miesiąca nie zagra.
-
-
Konto usunięteZ ciekawości wszedłem na RM.pl i oczom nie wierzę, nawet tam doceniają bramkę Messiego.
-
- jaspercent 17 stycznia 2014, 00:56 · Dyskusja
0
no to Ronaldo już zaczyna trząść portkami ;)
-
- Criss18Barca 17 stycznia 2014, 00:55 · Dyskusja
0
Co do Tello ja mam bekę jak na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej obrońcy się nabierają na jego drybling, zawsze ten sam :D


Sortowanie