Hercules - Barca B 1:2
-
- patryk2000 8 czerwca 2014, 09:36 · DyskusjaPolecają
1
Munir nic dodać nic ująć
-
- michal1899 8 czerwca 2014, 09:33 · DyskusjaPolecają
24
Munirowi trzeba wpisać klauzulę 100 mln bo potem będzie tak jak z Thiago, że odejdzie za marne pieniądze
-
- kubafcb102 8 czerwca 2014, 09:28 · Dyskusja
0
A Barca B nie została "mistrzem" Ligi Adelante? Coś mi się kojarzy, że tak było. Albo pomyliło mi się z mistrzostwem Segunda B, kiedy drużynę rezerw prowadził Pep.
-
- viscaelbarca12 8 czerwca 2014, 09:17 · DyskusjaPolecają
3
Szkoda mi Castilli bo chciałbym zobaczyć w następnym sezonie mini El Clasico. No ale cóż. Gratulacje dla chłopaków!! :D
-
- Villa - Dębica 8 czerwca 2014, 09:17 · DyskusjaPolecają
1
Wiele osób nie zauważa że po powrocie Gerarda z Evertonu bedziemy mieli 1 napastnika więcej, a biorąc pod uwagę poprzedni sezon Tello i tak grał niewiele, toteż należy rozważyć sprzedarz Tello. Jest w końcu jeszcze Munir który w Barca B wyrósł na prawdziwego lidera .
-
- Kuba97FCB 8 czerwca 2014, 09:14 · DyskusjaPolecają
19
Umiejetnosci techniczne naszych mlodzikow roznioslyby polskich kopaczy w drobny mak. Nasze ''gwiazdy ekstraklasy'' biegalyby caly mecz za pilka i nie mogli jej odzyskac. Nawet 2. Liga hiszpanska jest lepsza od polskiej. Przykre ale prawdziwe. ''Gwiazdor Kosecki'' by sie do Barcy B nawet na lawke nie zalapal. No, ewentualnie nosilby wode w Juvenil A :)
-
-
Konto usunięteBrawo! .Trzeba też wspomnieć ze Barca B ma najmłodszy skład w lidze ,a to coś oznacza.
p.s Z tej mąki będzie chleb ;)
-
-
Konto usunięteMam nadzieję że nie zmarnują potencjału Munira i nie skończy jak Tello. Druga runda była zabójcza w wykonaniu Barcy, szkoda że w przyszłym sezonie nie będzie El Classico w drugiej lidze.
-
- HubiMator 8 czerwca 2014, 09:05 · DyskusjaPolecają
10
Przykro mi, ze Castilla spada, ale osiagniecie druzyny B robi wrazeni - miejsce premiowane awansem. Jakas nagroda wg mnie byc powinna, np 'dzika karta' w Pucharze Krola. Swietna robota, tym bardziej, ze w zeszlym sezonie to Castilla byla nad Barca. Gratulacje!
-
-
Konto usunięteJestem zachwycona Munirem. To zajebisty piłkarz. Niedługo cały świat o nim usłyszy ;)


Sortowanie