Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Marcin199310 11 listopada 2012, 23:05 · Dyskusja
0
Jakby był prawonożny to by pewnie zmieścił.
-
- david_villa 11 listopada 2012, 23:05 · Dyskusja
0
ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 23:04 · Dyskusja
0
Grrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!
-
- david_villa 11 listopada 2012, 23:04 · Dyskusja
0
buba
Jak będzie 10 pkt przewagi tez bedzie dobrze
-
- Mercanto91FCB 11 listopada 2012, 23:04 · Dyskusja
0
AJJ, jaka szkoda!
-
- buba100111 11 listopada 2012, 23:04 · Dyskusja
0
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak blisko było!!!!!!!!!!1
-
- Rumba de Barca 11 listopada 2012, 23:03 · Dyskusja
0
jak ktoś nie ogląda to warto popatrzeć jak real przegrywa mistrza + jak Levante jedzie z białymi
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:03 · Dyskusja
0
HAAHAHAHAH
Di Maria pokazuje na herb na koszulce: "no chyba nie wiesz komu masz gwizdać..."
-
- buba100111 11 listopada 2012, 23:03 · Dyskusja
0
chciałbym zobaczyć jak real przegrywa i ma 11 pkt do barcy :D

Sortowanie