Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- bartek9720 11 listopada 2012, 23:03 · Dyskusja
0
Brrrraaaavvvviiiiissssiiiimmmmoooo !!!!
swietnie teraz na 2-1 dla Levante
-
- david_villa 11 listopada 2012, 23:02 · Dyskusja
0
NIE MA
-
- Marcin199310 11 listopada 2012, 23:01 · Dyskusja
0
NIesłuszny karny to nie ma gola. I dobrze. Jest jednak sprawiedliwość.
-
- Barca_4ever_VeB 11 listopada 2012, 23:01 · Dyskusja
0
Levante za ciosem!!!!!!!!
-
- malutkiFCB 11 listopada 2012, 23:01 · Dyskusja
0
karnego być niepowino ale oliwa jest sprawiedliwa
-
- aniawrocław 11 listopada 2012, 23:01 · Dyskusja
0
co ich nie zabije to ich wzmocni!
jeszcze 20 min
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:01 · Dyskusja
0
OBRONIŁ? LOOL... JAK JA MAM SPOWOLNIONĄ TRANSMISJE... JAK PISALIUSCIE O GOLU TO JA MIAŁEM 1 MIN POTEM... :p
-
- Luca199491 11 listopada 2012, 23:01 · Dyskusja
0
ale z was dzieci... karny = gol? pojebałon was/

Sortowanie