Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Rumba de Barca 11 listopada 2012, 22:53 · Dyskusja
0
VAMOS Levante!! dadzą radę na wodzie te 25 min do końca
-
- Mercanto91FCB 11 listopada 2012, 22:53 · Dyskusja
0
JESZCZE JEDEN! JESZCZE JEDEN! Vamos Levante! :D
-
- david_villa 11 listopada 2012, 22:53 · Dyskusja
0
Teraz autobus
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 22:52 · Dyskusja
0
Ej podobnie Messi przelobował Casillasa w SPH w 2011 roku pamiętacie? :P
-
- Generał Xavi 11 listopada 2012, 22:52 · Dyskusja
0
Taaaaaaaaaaaaaakk !!!!
-
- Kibicfutbolu 11 listopada 2012, 22:52 · Dyskusja
0
N20, jesteś bardziej kibicem Barcy czy AntyReaul?
-
- Barca_4ever_VeB 11 listopada 2012, 22:52 · Dyskusja
0
Levante może jeszcze jedna?

Sortowanie