Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Eoren 11 listopada 2012, 22:39 · Dyskusja
0
Ciechan_Wyborne
Proszę pani, jeśli już.
"To tak jakby wołać na Barce farsa a na Real sreal. Jedna litera a robi różnice! "
Obawiam się, że nie wychodzą coś te porównania za bardzo:/ Znów się paralela nie udała. Barcelona to Barbara w Real - Renata. Każdy to wie.
-
- dv_7 11 listopada 2012, 22:38 · Dyskusja
0
Napisz komentarz...swoją droga nasz R10 mimo 32 latek dalej brameczki strzela dzisiaj kolejna z karnego ale jego wystepy w ostatnich tyg robią wrażenie :) " Magia R 10 " tego brakuje obecnej Barcelonie : / Messi Messim ale Roni robił kolosalną przewage w środku pola czy to na skrzydle . Jego pamiętna akcja na SB i owacje na stojąco od samych kibiców Realu Madryt . To jest coś pieknego . tego mi brakuje . z całym szacunkiem ale takiego technika i magika jak R10 nie było nie mai nie będzie na świecie :)
-
- 11 listopada 2012, 22:36 · Dyskusja
0
Eoren
To tak jakby wołać na Barce farsa a na Real sreal. Jedna litera a robi różnice! Trochę szacunku proszę Pana!
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 22:36 · Dyskusja
0
Ronaldo zszedł z boiska.
-
- Mercanto91FCB 11 listopada 2012, 22:35 · Dyskusja
0
Ciekawe jak sobie będzie Real teraz radził bez Cristiano... Ajj, szkoda tego strzału!
-
- david_villa 11 listopada 2012, 22:35 · Dyskusja
0
albiol za cr7
-
- przyjemny 11 listopada 2012, 22:33 · Dyskusja
0
Ciechan_Wyborne
No pewnie! Busi z Alvesem schowaliby się w trybunach pod zadaszeniem, Messi zakopałby się w murawie a reszta pobiegłaby po parasolki montowane na plecach. No i jeszcze Pinto wybiegłby na środek i zaczął się tarzać niczym pies. A wszystko to w rozdzielczości HD.
-
- Madridista1989 11 listopada 2012, 22:32 · Dyskusja
0
Na pewno Barcy byłoby trudniej bo tiki taka odpada w takich warunkach, a na kogo mieliby grać w tym polu karnym? Chyba, że Pique by grał jako napastnik:D Szkoda, że nie ma normalnych warunków bo bardziej przypomina piłkę plażową gdzie grają non stop górą:P

Sortowanie