Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Pedrosilva 11 listopada 2012, 21:50 · Dyskusja
0
I znowu dachu nie zamkneli !!
-
- cristina29 11 listopada 2012, 21:49 · Dyskusja
0
-
-
Konto usunięteDajcie link do transmisji z meczu Realu.
-
- puto_crack 11 listopada 2012, 21:48 · Dyskusja
0
Jak rok temu Barca grała na wodzie z Bilbao to nic nie przekładali, więc dlaczego dzisiaj mieliby przełożyć?
-
- Mercanto91FCB 11 listopada 2012, 21:48 · Dyskusja
0
Dokładnie, mecz powinien być odwołany, ale warunki do gry są takie same dla obu drużyn, więc jak stanie się coś dziwnego to raczej nie powinni mieć pretensji ani jedni ani drudzy. Z drugiej strony zawaliła tutaj federacja, pozwalając na takie coś.
-
-
Konto usunięteWODA na młyn dla Levante xD
-
- blaugrana158 11 listopada 2012, 21:47 · Dyskusja
0
O.O? rozumiem wszystko, bo też oglądam mecz Realu, ale nie macie, gdzie pisać swoje doznania, co do tego meczu>>>??? Ja nie wiem. Wejdźcie se na stronkę Realu. Spoko wiem. Szacun się należy, ale " Ojej. Co teraz będzie z Ronaldo???" Chciałem przypomnieć, że podczas Gran Derbi, wielu z was wrzuca na CR7... wiem, że wy to bardzo wielkie piękno dostrzegacie, ale to nie sączasy Raula i Figo i ta wielka miłość zniknęła.
-
- Barca_4ever_VeB 11 listopada 2012, 21:47 · Dyskusja
0
A pada tam jeszcze deszcz? Bo mam słabą jakość i nie widze ;)
-
- arturekker 11 listopada 2012, 21:47 · Dyskusja
0
Pamiętacie jak w tamtym sezonie graliśmy w podobnych warunkach z Valencia, Sevill/ą? pamiętam, że było pechowe 2:2 więc to nic nie dozwolonego grają i tyle
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 21:45 · Dyskusja
0
Dla nas dobrze ,ponieważ Real trudniej będzie miał.
Ale patrząc na to jako osoba bezstronna to mecz nie powinien się odbyć.
-
-
Konto usunięteMecz Levante - Real, wygląda to obiecująco xD

Sortowanie