Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- kacperowski20 11 listopada 2012, 20:22 · Dyskusja
0
Dobra zmiana Alexisa...irytuje mnie już to ciągłe tracenie bramek : ( Ogólnie pozytywnie...wszyscy na plus
-
- 11 listopada 2012, 20:21 · Dyskusja
0
85 muller
-
- MessiRG 11 listopada 2012, 20:21 · Dyskusja
0
Obrona mocno niepokoi, tracimy bramki po błędach Mascherano i Busquetsa, którzy przecież słyną, z perfekcji w defensywie. Mimo tego w LL jeszcze meczu nie przegraliśmy, to cieszy, cieszą kolejne gole Messiego, nie cieszy bezbarwny występ Villi, gra lepiej jako rezerwowy.
-
-
Konto usunięteJak gra fabregas barca gra lepiej, niż jak ktoś inny jest za niego.
-
- Astad 11 listopada 2012, 20:18 · Dyskusja
0
konrados1231
Ty oceniasz Martina po jednym zagraniu? gratuluje intelektu. Wiesz jak ciężko jest się w prowadzić na optymalne obroty gdy jest 86 min i masz poczucie ze mecz jest wygrany. Dla mnie Montoya obecnie powinien grać za Alvesa który przy wrzutkach nawet głowy nie podnosi aby zobaczyć gdzie są partnerzy.
-
- Hen 11 listopada 2012, 20:18 · Dyskusja
0
Da się zauważyć pewna dość istotna różnica między a Xavim czy Iniestą. Ten pierwszy gdy wychodzimy z kontrą zawsze próbuje grać do przodu, jakieś otwierające podanie za linię obrony często, z kolei Xavi czy Andres zazwyczaj czekają na resztę graczy, nieraz spowalniając akcje... Chyba taki nawyk z Anglii Ceska ; )
-
-
Konto usunięteMontoya jego podanie mogło skończyć się stratą gola w końcówce, jak dla mnie alvesa na razie nie wygryzie ze składu.
-
- 11 listopada 2012, 20:15 · Dyskusja
0
każda ale to każda akcja słabiutkiej Mallorci to popłoch w liniach obronnych Barcy , niestety to co robią w obronie Masche i Alves to potwierdzenie że czas żeby stawiać na młodych Bartre i Montoye ! Valdes na trzy wrzutki z rzutów rożnych , dwa razy wychodzi i mija się z piłką , a jego zagrania do zawodników lądują w aucie ! Widać że Barca jest rozbita , kompletnie bez formy a Tito nie wygląda na człowieka który wie jak to poprawić ! Kolejny mecz po Celticu kiedy grają na stojąco ,wolno w jednym tempie a to przecież była Mallorca która przegrał ostatnie pięć meczy z rzędu !
-
- FCBFOREVER 11 listopada 2012, 20:14 · Dyskusja
0
Dobrze że udało nam sie wygrać bo w 2 połowie już trochę się martwiłam, za dużo bramek zdecydowanie tracimy no ale co zrobić
-
- KamiloserFCB 11 listopada 2012, 20:14 · Dyskusja
0
nie wiem co dziej sie z Barca. to już nie jest ten sam klub i ta sama defensywa co choćby 2 lata temu. no a w ataku też słabo i właśnie mecz z drużyną która notuje 5 przegranych meczy z rzędu dobitnie to potwierdza.
VeB

Sortowanie