Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- 11 listopada 2012, 19:59 · Dyskusja
0
emil 1293
ja też :D
-
-
Konto usuniętedaviido7
Ja nadal uważam, że jeszcze nie jest w najlepszej dyspozycji.
piachuFCB
Pstro. Wygrywamy, ale statystyki przemawiają na niekorzyść defensywy.
-
- Mercanto91FCB 11 listopada 2012, 19:59 · Dyskusja
0
Też wyczuwam jakąś niespodziankę w ostatnim meczu tej kolejki, ale lepiej nie zapeszać :)
-
- dv_7 11 listopada 2012, 19:59 · Dyskusja
0
dużo nam dała bramka z wolnego . bo gdyby nie ta bramka to mecz zakładam wyglądałby jak z Granadą albo coś wpadnie albo remis . Mimo wszystko Gra Barcy nie powala na kolana . Jednym słowem BEZRADNA Barca jest nawet z Mallorca która notuje 5 porażek z rzędu a na pakuje 2 bramki . Gdyby nie bramka ze stałego fragmentu gry kto wie jakby to się skończyło . Nie wiem jak wy ale dla mnie tito ciągnie ten sam schemat co PEP . Pep widział że już to nie idzie i odszedł bo zrobił wszystko co mógł z tą drużyną a tito dalej chce tym systemem ciągnąć . Niech przyjdzie Dwu-mecz w LM z Chelsea Bayernem MU to te bramki stracone odegrają swoją rolę .
-
- 11 listopada 2012, 19:58 · Dyskusja
0
Wreszcie :) z każdym spotkaniem Alexis gra coraz odważniej i lepiej ;) i wielce mnie cieszy, że chyba się oduczył symulowania ;p bo jeszcze nie dawno przewrócił by się :d Chodzi mi o starcie z bramkarzem gdzie później odegrał piłkę Messiemu :) A co do meczu nie porywający ;)
Powinni jakieś nowe akcje wprowadzić bo albo wycofują piłkę na "16" albo pchają się przez środek ;)
-
- Joseph_Guardiola 11 listopada 2012, 19:58 · Dyskusja
0
Levante dziś zremisuje lub wygra :)
-
-
Konto usunięteNo właśnie Real w poprzednim sezonie stracił komplet punktów w Walencji i coś czuje, że dziś tak słodko nie będzie jak rok temu.
-
- bartek9720 11 listopada 2012, 19:58 · Dyskusja
0
Ludzie obstawiamy wynik realu?
dawac zobaczymy kto trafi :-P
ja typuje 2-2
-
- 11 listopada 2012, 19:58 · Dyskusja
0
Barcelona w tym roku rozegra jeszcze 9 spotkań a Messi 10 bo ma jeden mecz w reprezentacji w wtorek lub środę by messi pobił rekord w każdym meczu wystarczy bramka albo az i pobije rekord o jedno trafienie
-
- AdrianM11 11 listopada 2012, 19:58 · Dyskusja
0
Ja to niewiem jak mozna wygrywac 3-0 do przerwy a po 3-2 to tylko Barca potrafi . Pique - Masherano a wiec od zaraz potrzebny srodkowy obronca Hummels albo ktos inny. Puyol ma swoje lata on juz tyle grac niebedzie co ciagle i takiej formy prezentowac Barta młody jeszcze niedoswiadczony zejdzie z 2 lata zanim wejdzie w rytm .
-
- antymadridistaFCB 11 listopada 2012, 19:57 · Dyskusja
0
Wielki Messi bije rekordy a królewna się cieszy bo ma nowe baletki Veb!!!!

Sortowanie