Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Gaspar 11 listopada 2012, 20:43 · Dyskusja
0
poeticus1/2
To będzie cud jeśli z taką obroną w ogóle coś Barca ugra. Wolę nie myśleć co będzie jak do piłki dojdzie Falcao, to będzie rzeźnia. Puyol jest potrzebny od zaraz, bo Masche się zaciął i to nie podlega dyskusji. Trzeba wierzyć, że defensywa się odbuduje, począwszy od Valdesa, a kończąc na Alvesu. Poza tym jeśli Abidal wróci, w co nadal trochę powątpiewam to wystarczy parę meczów, żeby obrona się ogarnęła. Też jest problem z atakiem. Nie ma ruchu, nie ma wymienności pozycji, skrzydła praktycznie nie pracują, nie robią przewagi, a gra robi się nie tyle nieefektowna, co nieefektywna. To też bardzo nie pokoi i mam nadzieję, że Barca zacznie okazywać przebłyski formy, bo jeśli będzie w takim maraźmie przez cały sezon, to będzie w głównej mierze wina Vilanovy, że źle prowadzi zespół. Gdy Guardiola odchodził, to pisałem, że jeśli już ma wrócić to chyba tylko w roli strażaka. Obym się mylił i oby Tito Team zaczął grać na poziomie, do którego nas Pep Team przyzwyczaił. Tak więc trzeba czekać i powtarzam po raz kolejny- jest za wcześnie na ocenianie Vilanovy, trzeba mu dać więcej czasu.
-
- Astad 11 listopada 2012, 20:41 · Dyskusja
0
Tu nawet Pique i Puyol nic nie pomogą jeżeli któryś z bocznych obrońców nie będzie bardziej defensywnie ustawiony. Abi gdy grał to nie zapędzał się często pod pole karne i Barca zawsze miała 3 obrońców z tyłu do asekuracji a teraz? Alba i Alves latają w ataku a obroną się nie przejmują... chodzi mi tu bardziej o Brazylijczyka bo Hiszpan sie jeszcze jako tako cofa.
-
- blaugrana158 11 listopada 2012, 20:37 · Dyskusja
0
Nie dobrze się dzieje. Dobra wygrana, ale jak można z 3:0 na 3:2...? To w Barcie zaczyna kipieć. Po władowaniu kilku bramek nie potrafią się skupić do końca. W pewnym stopniu jest to zrozumiałe, bo np. przy stanie 4:0 i 45min za sobą, chciałoby się końca meczu. Ale i ten mecz i mecz z Deportivo pokazują, że trzeba grać do końca nie tylko gdy się przegrywa. Mam nadzieję, że gdy wróci jeszcze Puyol to tylu bramek Barca tracić nie będzie. -.- Chyba dochodzę do wniosku, że jeszcze jeden światowej klasy środkowy obrońca, bardzo by się nam przydał. Nie chcę popadać tutaj w jakieś skrajności, ale jeśli Puyola i Pique będą napotykać kontuzje, to albo Bartra, Masche i Song muszą być BEZBŁĘDNI na tych pozycjach albo jakiś transfer. Wolę to pierwsze, ale potrzeba czasu. Ważne 3 punkty i do przodu.
-
- fcbfcbfcb10 fcb 11 listopada 2012, 20:36 · Dyskusja
0
oby nie przegrali na CN
-
- TheBlues and Barca 11 listopada 2012, 20:36 · Dyskusja
0
2-0 dla Atletico po golacha Ardy Turana i Adriana.
-
- poeticus1/2 11 listopada 2012, 20:32 · Dyskusja
0
2-0 atletico z getafe i niestety nie uciekniemy im ...to bedzie ciezki mecz z atletico/.....
-
- Bartek011b 11 listopada 2012, 20:32 · Dyskusja
0
Niby wszystko ładnie, pięknie, ale to już nie jest ta Barca sprzed 2 czy 3 sezonów... Mam nadzieję, że chłopaki dojdą do formy jeszcze :D
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 20:32 · Dyskusja
0
Leo brakuje do Mullera 9 bramek, a spotkań do rozegrania jest chyba 12 albo 11 :)
-
- poeticus1/2 11 listopada 2012, 20:28 · Dyskusja
0
ogladalem mecz i powiem tak...alexis boi sie ze przestrzeli sytuacje i woli podac messiemu, bo najlepszy strzelec, bo zlota pilka, bo cos tam , alexis musi zrozumiec ze onmusi odciazyc messiego od zdobywania po 2 , 3 gole na mecz, bo co jak messi nie strzeli, on musi byc glodnym goli, a tymczasem on w sytuacji sam na sam, nie strzela gola tylo odegrywa do...messiego, przy bramce podobnie, to moze byc jego problem, nie mozna ogladac sie na kolegow,bo odpowiadasz za cos, kto gral to wie o czym mowie, on jest napastnikiem i rozlicza sie go z goi, a nie z podan, bo jak nic sie nie zmieni, to barca go sprzeda na 1 lub 2 sezony, a uwazam ze jest swietnym graczem, i troche zatracil to co przezentowal w udine
brawo barca za gre tak na marginesie messi 15 bramek 4 wiecej niz 7, co do obrony dalej wyglada to zle ile to juz goli stracilismy??14 no wlasnie duzo za duzo, al teraz to co dobre strzelamy duzo goli na szczescie i wygrywamy jest rekord punktowy brawo. veb
-
- kamilomes123 11 listopada 2012, 20:27 · Dyskusja
0
teraz juz tylko pobic rekord mullera 85-76 Vamos Barca Vamos Messi
-
- dlpeople 11 listopada 2012, 20:24 · Dyskusja
0
Skoro ze słaba Mallorca prowadza 3-0 i po przerwie traca 2 gole to nie napawa to zbytnio optymizmem obrona słaba i tak samo bramkarz niech kazdy z was pomysli jakby VV grał na wyspach gdzie generalnie jest duzo szybsza gra co strzał to bramka tak by to wygladało i nie krytykuje tylko pisze jak jest jesli nie poprawia gry obronnej to bedzie bida

Sortowanie