Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Criss18Barca 11 listopada 2012, 21:13 · Dyskusja
0
Tello mi się dzisiaj podobał był bardzo aktywny na skrzydle
-
- Yamakashi156 11 listopada 2012, 21:12 · Dyskusja
0
Szczerze, komentarze u dołu są zabawne, jak na tak zdziesiątkowaną formację obronną to w tym sezonie mało tracimy. Przypomnę że w tym sezonie kontuzje złapali Puyol, Pieque, Adriano - a oni stanowią trzon obrony, a nawet rezerwowy Muniesa. Nie mówię że dobrze gramy w obronie, ale nie możemy dramatyzować, a należy poszukać jakiś obrońców, a potem można marzyć o Neymarze.
-
-
Konto usunięteI mieliscie Ville od poczatku. Zagral bardzo slabo.
-
- Criss18Barca 11 listopada 2012, 21:09 · Dyskusja
0
Adrian i Turan
-
- DinaczClue 11 listopada 2012, 21:00 · Dyskusja
0
Alexis naprawdę dał dobrą zmianę. Jestem ciekawy jak to będzie kiedy Cuenca wróci. Wtedy będzie rywalizacja..
-
- ullses 11 listopada 2012, 21:00 · Dyskusja
0
MaciekFCB1899
Zgadzam sie z toba w kwestii tello on jest jeszcze bardzo mlody nie uksztaltowany ( Barca B jest to 5% Barcy) , widac ze z meczu na mecz wie co ma robic , a jego strzaly z zza pola karnego sa po prostu zajebiste moc i precyzja, przed bramkarzem robi koziol i brama!
-
- MaciekFCB1899 11 listopada 2012, 20:56 · Dyskusja
0
Przyznam się szczerze, że gdy widziałem Tello w składzie krew mnie zalewała. Teraz jednak wiem, że się myliłem - z meczu na mecz jest co raz lepszy, a on jest przecież młodym, jeszcze nie ukształtowanym piłkarzem, jest przyszłością. Villa...cóż, zawodnikiem jest wspaniałym jednak jego wiek za nim nie przemawia. Tym meczem utwierdził mnie w przekonaniu, że powinien zostać takim asem, dżokerem, powinien wchodzić na pod męczonego rywala w 60 - 70 minucie, wtedy będzie bardziej widoczny i wyrazisty. Częściej powinien grać Alexis, bo ewidentnie widać, że brakuje mu rytmu meczowego, w tym meczu zaprezentował się na prawdę nieźle.i jak dla mnie zasługuje on na grę w pierwszym składzie :)
-
- daviido7 11 listopada 2012, 20:51 · Dyskusja
0
Ogolnie wygląda to średnio, w tym sezonie strzelamy bramki, tylko problem polega na tym, ze zbyt duzo ich tracimy. Moze to przez to że 2 bocznych obroncow gra bardzo ofensywnie? o tym nie pomysleliscie, gdy grał Abidal nigdy nie zapedzał sie specjalnie pod bramke przecwinika bo to był typowy obrońca, a Alba duzo lepiej poczyna w ofensywie i cała odpowiedzialnośc spada na stoperów i defensywnego pomocnika. Cieszy, że w razie czego na słabszych rywali mozna wystawic tello aby inni odpoczeli, a ten nie zawiedzie. tak samo Montoya i bartra naprawde dobrze wchoidzą w zespół. Do tego forma Alexisa juz jest bardzo dobra tylko brakuje jesczze bramek, ktore mysle rpzyjda z czasem. generalnie cieszmy się bo jest dobrze
-
- Franc 11 listopada 2012, 20:49 · Dyskusja
0
Jako kibic Barcy tęsknie za Pepem, jednak jakoś naszych tak ustawiał, że kontrola nad meczem była itd, jako kibic piłki nożnej oglądanie Barcy Tito jest po prostu ZAJEBISTE, tygodniowa dawka emocji uzupełniana regularnie, 2-3 z Sevillą, 4-5 na El Riazor, 2-4 z Mallorcą, ciągłe comebacki, zminisujcie mnie na potęgę, ale emocji to teraz mamy masę.
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 20:49 · Dyskusja
0
spell
Nie no ale bez przesady gościu

Sortowanie