Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 21:35 · Dyskusja
0
Niezle dostal.
-
- daniellooo 11 listopada 2012, 21:35 · Dyskusja
0
@Xavi6:)
Nie ma się z czego cieszyć, to także człowiek a każdego szkoda, nawet jego.
-
- Mercanto91FCB 11 listopada 2012, 21:35 · Dyskusja
0
Ajj Krystian, ała...
-
- Pedrosilva 11 listopada 2012, 21:34 · Dyskusja
0
Rzeżyńsk (nie wiem jak sie pisze)
-
- Mercanto91FCB 11 listopada 2012, 21:30 · Dyskusja
0
Trzymać kciuki za Levante! :D
-
- antymadridistaFCB 11 listopada 2012, 21:30 · Dyskusja
0
Vamos Levante!!!!
-
- jaromat 11 listopada 2012, 21:19 · Dyskusja
0
Kacper FCB
Jak miał zagrać Villa, jak mu nikt nie chce podac piłki. W mojej ocenie jest ewidentny konflikt w zespole - niestety nie tylko na linii messi- villa, ale widać, że także xavi nie podaje piłek; tylko iniesta jeszcze daje mu piłki. Gra, zgadzam sie z komentarzami, bardzo nieciekawa, monotonna, bez przyspieszenia, bez szybkiej piłki, bez zmiany pozycji w linii srodkowej, bez ruchu na skrzydłach. ogólnie wyniki najlepsze, ale przyznam szczerze - a ogladam barce i jej kibicuje od 2000 r., coraz mniej efektowna gra - w tyn roku to naprawdę wyglada nieciekawie. Myślę, że na słabszym zespole mozna byłoby wypróbowac skład gdzie w pomocy zagrałby iniesta, xavi, messi , busi a w ataku villa, sanchez i pedro- przy czym sanchezowi zabroniono by podawać do messiego w polu karnym. mam nadzieję, że znów zaczną grać tak jak kiedyś.

Sortowanie