Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteSpoko jakby Tito powołał Delofeu w końcu.
-
-
Konto usunięteTello przydałby się szlif od Wengera, oprócz szybkości i dobrego strzału brakuje mu kreatywności i odwagi żeby samemu wejść w pole karne, Villa fizycznie coś trochę za dobrze nie wygląda ale może mi się tylko wydaje, Alexis jak dla mnie jeszcze kilka tygodni i dojdzie do formy, brakuje mu szczęścia, genialne zagranie przeplata z beznadziejnymi, piła do messiego przy bramce i akcja w której podawał, a messi nie zdążył świetne, może już się powoli oswoił z naszym stylem, alves oprócz wrzutki do alexisa, żadna praktycznie mu nie wyszła, w obronie jako tako, przy golu dla mallorki nie zdąrzył bo był w ataku, raczej błąd ustawienia w obronie, ale o niebo lepiej niż ostatnio, może za wcześnie go skreślałem, podobnie jak alexisa, mascherano znów słabo, mam nadzieję, że zobaczmy puyola lub bartre za niego w najbliższym meczu, ciekawe jak by wyglądała obrona pique bartra przez całe spotkanie, brakowało busqetsa ostatnio z celticem, mimo tej ręki to co nam daje to można przymknąć na to oko, song myślę, że minie kilka miesięcy żeby wkomponował się do drużyny.
-
- BJJ 11 listopada 2012, 20:12 · Dyskusja
0
http://www.sportfan.pl/artykul/barca-ma-nowego-messiego-zobacz-jak-krecil-rywalami-38449
-
- marysia1997 11 listopada 2012, 20:11 · Dyskusja
0
@MaraVilla7
Dzięki ;) liczyłam na jakiegoś gola, szkoda że tak słabo ;(
-
- Maciek2Dani 11 listopada 2012, 20:10 · Dyskusja
0
Nie sadzicie że do uzupełniania stronki po meczu,jest potrzebne więcej osób?
-
- piotrekfcb72 11 listopada 2012, 20:10 · Dyskusja
0
co z tych rekordów, jak cała gra się nic nie zmienia. myślałem że po porażce w środę coś się zmieni a tu nic. chwilami nie da się tego oglądac.
-
- Trojux 11 listopada 2012, 20:08 · Dyskusja
0
Messi spokojnie pobije rekord Gerda. Max może zagrać w 10 meczach, ale w tym Bilbao i Ath Madryt. W reprezentacji powinien coś strzelić Arabii, w lidze oprócz tamtych 2 trudnych meczów : Saragossa, Levante, Betis i Valladolid + Alaves, Spartak i Benfica ;)
-
- cristina29 11 listopada 2012, 20:08 · Dyskusja
0
Dziwię wam się, że tak lekceważycie Real. Byłoby cudownie gdyby dziś stracili punkty, ale nie oszukujmy się oni wiedzą, że już nie mają marginesu błędu i w takich meczach jak ten dzisiejszy z Levante będą wygrywać.
-
- MaraVilla7 11 listopada 2012, 20:08 · Dyskusja
0
@marysia1997
David grał na 4 ponieważ był bardzo niewidoczny, czasami podawał prostopadłe piłki, czasami się ładnie pokazywał ale to tyle...
-
- ChampionLW 11 listopada 2012, 20:06 · Dyskusja
0
Pamiętacie ten skład:
Valdes-Alves Puyol Pique Abidal - Xavi Busquets Iniesta - Messi Eto'o Henry..
Epic!
-
- marysia1997 11 listopada 2012, 20:06 · Dyskusja
0
Ja niestety nie miałam możliwości obejrzenia meczu. Chciałabym się dowiedziec jak oceniacie grę Davida Villi???
-
-
Konto usuniętefilor78
To, że my przegraliśmy z Levante wcale nie znaczy, że Real przegra. To jest football.

Sortowanie