Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteWszyscy martwią się ,że bardzo dużo tracimi bramek.Jak Puyol wróci to będzie wszystko ok,a jak Abidal to już bez tematu.Barca będzie jak zadawnych lat.
-
- TheBlues and Barca 11 listopada 2012, 19:51 · Dyskusja
0
folger daj edytuj konto u góry a potem po wejściu będzie u góry zmień avatar i w to klikasz tylko obrazek musisz miec zapisanego na kompie i go odszukujesz i zaznaczasz i masz gotowe.
-
- VkrzysiEkB 11 listopada 2012, 19:50 · Dyskusja
0
Dzieki :)
-
- TheBlues and Barca 11 listopada 2012, 19:50 · Dyskusja
0
żeby Puyol wrócił na te trudne mecze bo bez niego kicha bo masche kompletnie bez formy i wiecznie nie będzie on grał .
-
-
Konto usuniętePrzeraża mnie to, że obecnie KAŻDY zespół na luzie jest w stanie strzelić nam 2 ramki co za Guardioli było nie do pomyślenia. Cieszą 3 punkty ale ja nie widzę zaangażowania i tego błysku.
-
- dv_7 11 listopada 2012, 19:49 · Dyskusja
0
MVP23,
baranie ? cioto ? i jakich słów można użyć do twojego komentarza . Ciołku Alexis to jest typowy skrzydłowy :) z udine przychodził jako boczny napsatnik / boczny pomocnik nie jako Klasyczna 9 . wszedł na 20 min i co asyste zaliczył i to w jak ważnym momencie . widze u ciebie bramki same liczą się :) Klapki z oczu Baranie ..
-
- carolineem 11 listopada 2012, 19:49 · Dyskusja
0
Muller ma bodajże 85 bramek.
-
- flicka 11 listopada 2012, 19:49 · Dyskusja
0
Świetna zmiana Alexisa, Alves słabo - te jego wrzutki to tylko strata piłki. Tello w drugiej połowie mniej widoczny. Obrona niepewna i pechowa. Pierwsza bramka po głupiej zabawie, Valdes bez szans. Druga to głupie i pechowe zagranie ręka i słuszny karny. Dopisujemy 3 punkty, ale brak koncentracji przyprawi mnie kiedyś o zawał.
-
- VkrzysiEkB 11 listopada 2012, 19:48 · Dyskusja
0
Koledzy ile bramek ma Gerd Muller ? :)

Sortowanie