Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- TheBlues and Barca 11 listopada 2012, 19:38 · Dyskusja
0
yoli, no a co może ma poch....
-
- ViscaElBarca.9 11 listopada 2012, 19:38 · Dyskusja
0
Dzieki.
-
- cristina29 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
90'
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
89
-
- TheBlues and Barca 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
Gdzie kucharek sześć?
Tam jest co dupczyć tak gra właśnie Alves dzisiaj.
-
- mosquito1234 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
wydaje mi się, że Alexis był faulowany - no, ale może nie posiadam sokolego wzroku :D
-
- ViscaElBarca.9 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
Mozecie mi napisac, ktora jest minuta?
-
- MaraVilla7 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
Alexis wg mnie bardziej nadaje się na ofensywnego pomocnika skoro nie może takiej sytuacji wykorzystać ;/
-
-
Konto usunięteAlexis, jak za tych dobrych lat w Undinese.
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
Czyżby Alexis się czegoś nauczył? Wywalił się koło pola karnego, nawet chwili nie leżał, od razu wstał i kontynuował grę. Nawet sekundę nie miał pretensji do sędziego.
A tak poza tym to już mecz z Celticiem pokazał że wraca do formy, a dzisiejszą asystą i niejednym dobrym zagraniem pokazał że już jest dobrze. Uważam że obecne zestawienie ataku to albo VMA, albo AMP :)
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
No co Alexis zrobil ...
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 19:37 · Dyskusja
0
Żeby Leo wykorzystał...

Sortowanie