Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Antimadridista~ 11 listopada 2012, 19:45 · Dyskusja
0
No cóż obrona rozluźniła się na 3 min i straciliśmy 2 gole.. no ale najważniejsze 3 pkt!
VeB!!
-
- Luca199491 11 listopada 2012, 19:45 · Dyskusja
0
Obafeni Martins dzisiaj skarci real, zobaczycie :P
-
- TheBlues and Barca 11 listopada 2012, 19:45 · Dyskusja
0
Alexis zasługuje na bramkę bo pracuje za 2 tylko nieznajduje się w sytuacji sam na sam a szkoda bo mógłby strzelić dużo bramek.
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 19:44 · Dyskusja
0
Brawo , zwyciestwo , szkoda straconych bramek , ale coz my mozemy poradzic.Dobra zmiana Alexisa mial swa sytuacje , ktorej nie wykorzystal , lecz to on ladnie zgral pilke do Messiego , a ten pobil rekord Pele.
Czekamy teraz co zrobi Real.
Visca el Barca !
-
- Opium 11 listopada 2012, 19:44 · Dyskusja
0
Alves się pokazuje i stara się grać ale jego dośrodkowania wołają o pomstę do nieba. Alexis ma problem psychiczny, nie techniczny, gra genialnie ale kiedy znajduje się w sytuacji 100% to nie może strzelić. Masche gra dobrze ale i tak popelnia błędy, widać że jest pomocnikiem a nie obrońcą. Ja bym go za Sergiego wstawił na DM'a. Tello świetnie gra ale też jest bardzo czytelny
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 19:43 · Dyskusja
0
Danio66
Może się ocieplić do -8 lub -10 ;)
-
-
Konto usunięteI znowu 2 gole... to sie przestaje robic zabawne. Nawet z Pique. Czuje ze Puyol szykowany jest na runde rewanzowa tak bez pospiechu...

Sortowanie