Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- barca__rządzi 11 listopada 2012, 19:41 · Dyskusja
0
yeeeaAAAA
-
- Misiunator (mnie nie zbanujecie) ;) 11 listopada 2012, 19:41 · Dyskusja
0
ostatnie sekundy
-
- TheBlues and Barca 11 listopada 2012, 19:40 · Dyskusja
0
yoli, 4-2 .
-
- TheBlues and Barca 11 listopada 2012, 19:40 · Dyskusja
0
Brawo za zwycięstwo widać naszym mankamentem wciąż jest obrona trzeba to poprawić bo te stracone bramki mnie przerażają dobrze że wygrywamy wszystko (oprócz remisu z Realem ) w lidze.
-
-
Konto usunięteA jak pisalem po rano ,ze Alexis powinien grac od poczatku bo jest w dobrej formie to mnie zminusowali... ;)
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 19:39 · Dyskusja
0
+ 3 minuty
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 19:39 · Dyskusja
0
O cholera! Znowu Alexis nie symulował! No bravo! Na serio chłopak się chyba ogarnął. I BARDZO DOBRZE!

Sortowanie