Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- kkrzysiekk 11 listopada 2012, 22:19 · Dyskusja
0
Shoutbox to zły pomysł. Podczas meczow przewijaja sie tu tysiace kibicow, nie tylko Barcelony. By byl tu jeden wielki syf.
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 22:19 · Dyskusja
0
Liniowi fajnie się ślizgają ;)
-
- CR7IsNumberOne7 11 listopada 2012, 22:18 · Dyskusja
0
vinek12 : najlepszy piłkarz . :P
-
- david_villa 11 listopada 2012, 22:18 · Dyskusja
0
vinek12
cr7
-
- Generał Xavi 11 listopada 2012, 22:17 · Dyskusja
0
Ronaldo
-
- Generał Xavi 11 listopada 2012, 22:16 · Dyskusja
0
Mama się mnie pyta czy jakaś komedia dobra dzisiaj w tv jest, mówie jej: chodź ze mną Real - Levante ogladaj, komedia roku hahahahaa
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 22:15 · Dyskusja
0
"Callejon taki taniec na rurze nam zaprezentował"
Komentatorzy o czym myślą xD
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 22:13 · Dyskusja
0
Owszem i te dwa pomysły można uwzględnić.

Sortowanie