Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- 11 listopada 2012, 22:30 · Dyskusja
0
Nie Krystyna tylko CRISTIANO barany!!! To tak jakby na Messiego wołali karzeł i wtedy byście sie bulwersowali!
-
- Fernando Torres 11 listopada 2012, 22:28 · Dyskusja
0
widze ze jednak Barcelona ma normalnych kibicow i tylko co kilka minut trafi sie jakis dzieciak jak vinek12, ktory i tak zostaje minusowany :)
-
- 11 listopada 2012, 22:25 · Dyskusja
0
Gdyby Barca grała w takich warunkach to zapewne Xavi narzekałby na murawę, że za mokra :D
-
- david_villa 11 listopada 2012, 22:23 · Dyskusja
0
vinek12
-
- adebayor15 11 listopada 2012, 22:22 · Dyskusja
0
prawda jest taka ze barcelona na takiej murawie nawet by nie pograla i pewnie bylaby jakas niespodzianka
-
- Patryk Brocsa 11 listopada 2012, 22:20 · Dyskusja
0
Xavi6:)
Tak i moze jeszcze dana akcje z tego "filmiku" komentują z udziałem piłkarza Realu -,-

Sortowanie