Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- zidaunbpe 11 listopada 2012, 22:49 · Dyskusja
0
fajnie, że większość z was wspiera Cristiano, jako kibicowi Realu miło mi się to czyta. Co do meczu, to zwierzę z Levante powinno wylecieć z boiska (słowa zwierzę używam świadomie, ponieważ kolejny raz widzę piłkarzy Levante przenoszących agresję z trybun na boisko. Ale może taką już mają naturę. Mam nadzieję, że po tym meczu będą się również śmieli z Hiszpanów, tak jak z nas po akcji z narodowym bo ten mecz i wystawianie piłkarzy na takie ryzyko to kpina.
-
- Mercanto91FCB 11 listopada 2012, 22:49 · Dyskusja
0
LOL jak w pinballu XD
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 22:49 · Dyskusja
0
UFFFFFFFFFFFFFF!
-
- david_villa 11 listopada 2012, 22:49 · Dyskusja
0
ufffffffffff
-
- david_villa 11 listopada 2012, 22:48 · Dyskusja
0
Tak poza tematem ale uważam że w tym sezonie Messiemu będzie bardzo cięzko o tytuł króla strzelców LM
-
- Piotrasz10 11 listopada 2012, 22:48 · Dyskusja
0
pepe co daje teatr ?! :D:D:D:D:D i on gada że w Barcie aktorzą :D:D:D:D:
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 22:48 · Dyskusja
0
MIOOOOOOOOOOOOOOOOOTA NIM JAK SZATAN!!!
-
- MaraVilla7 11 listopada 2012, 22:48 · Dyskusja
0
@cules
Pod koniec sezonu z całym szacunkiem ale Athletico będzie miało ok 15-20 pkt. straty do nas i Realu.VeB
-
- Eoren 11 listopada 2012, 22:48 · Dyskusja
0
cules91
Bo to takie odgórne założenie, że Atleti całego sezonu równego nie rozegra. O Realu wiadomo, że tak może byc, Atletico to mimo wszystko zagadka.
Chociaż moim zdaniem dotychczas wygląda to naprawdę dobrze, i kto wie czy nie będą ciułac tych punktów dalej ze skutecznością zbliżoną do Realu i Barcy. Było by świetnie. Chcę ich widziec w CL.
-
- Luca199491 11 listopada 2012, 22:47 · Dyskusja
0
bedzie 1;0 dla realu, nie da sie grac na tej gabce

Sortowanie