Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteMessi jak narazie ino pilki traci.
-
- MaraVilla7 11 listopada 2012, 18:23 · Dyskusja
0
kto podawał do alvesa?
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 18:23 · Dyskusja
0
Albo i nie....
-
- -barca4ever- 11 listopada 2012, 18:23 · Dyskusja
0
Ajj Alvess..
-
- Katalończyk 99 11 listopada 2012, 18:22 · Dyskusja
0
co ukąsił Xavuś
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 18:22 · Dyskusja
0
Autobusu nie będzie bo Malloca goni wynik :P
-
- KatalońskaBarcelona 11 listopada 2012, 18:22 · Dyskusja
0
i gdzie są ci co naszego generała krytykowali ? tyle co ten facet dla Barcy zrobił a sezonowcy się plują bo czasami mu coś nie wyjdzie ...
-
- -barca4ever- 11 listopada 2012, 18:22 · Dyskusja
0
Generał ma łeb do wolnych ;)
-
- Pyrzo_Barca 11 listopada 2012, 18:22 · Dyskusja
0
po co piszecie komentarze typu "xavi! "?!
-
- CzemierBarcelona 11 listopada 2012, 18:22 · Dyskusja
0
Na sopcascie jest spóźniona transmija 50sekund ;)

Sortowanie