Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- -barca4ever- 11 listopada 2012, 18:20 · Dyskusja
0
Leo spróbuj! :)
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 18:20 · Dyskusja
0
JoeBlack
No bo inaczej Barcelony się raczej nie pokona. A niby Mallorca miała zagrać jak Rayo... Ale jak strzelimy pierwszą bramkę to sie przebudzą bo będą musieli gonić wynik
-
- CzemierBarcelona 11 listopada 2012, 18:18 · Dyskusja
0
Tello piach.
-
- maciekb192 11 listopada 2012, 18:16 · Dyskusja
0
na weeb.tv transmisja na najwyszej jakości
-
- MaraVilla7 11 listopada 2012, 18:16 · Dyskusja
0
i tak ci komentatorzy są lepsi od tego z ''lekką'' wadą wymowy
-
- arturekker 11 listopada 2012, 18:16 · Dyskusja
0
Ta gra barcy już nie am takiej świezosci jak kiedys, teraz to walenie głową w mur
-
-
Konto usunięteI wlasnie tak trzeba grac szybko pila a nie zwalniac w kazdej akcji.. w takich sytuacjach przydaje sie przyspieszenie tello;p

Sortowanie