Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Pitinho#10 11 listopada 2012, 17:52 · Dyskusja
0
W końcu porządna obrona. Tylko Puyola brakuje.
-
- kurka_misztal 11 listopada 2012, 17:49 · Dyskusja
0
ale szkoda że nie ma w składzie wyjściowym Iniesty
-
- kurka_misztal 11 listopada 2012, 17:49 · Dyskusja
0
zarąbisty skład
-
- Antimadridista~ 11 listopada 2012, 17:47 · Dyskusja
0
Jedziemy po 3 pkt!
VeB!!
-
- MaraVilla7 11 listopada 2012, 17:47 · Dyskusja
0
@D.Villa Szczerze...? Tak ;P
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 17:47 · Dyskusja
0
Dzisiaj Barca nie powinna stracić gola. W związku z tym będzie więcej czasu na świętowanie bramki. Więc jak Leo strzeli to będzie miał dużo czasu żeby wykonać smoczek dla Thiago. Przecież sam Leo mówił że " będzie jeszcze wiele okazji by zadedykować gola dla Thiago"
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 17:46 · Dyskusja
0
Dajcie link do Crackovi
-
- wellplayer 11 listopada 2012, 17:46 · Dyskusja
0
W końcu normalny skład obrońców :]
-
- Messimilian 11 listopada 2012, 17:46 · Dyskusja
0
Widać że Tito wierzy w Villę. W końcu ma formę i instynkt strzelecki : D

Sortowanie