Manita na Camp Nou
29 listopada 2011, 11:48
- Przejdź do artykułu29.11.2010 - La Manita! Barça - Real 5:0
29.11.2010. Tę datę każdy szanujący się Culé zapamięta do końca życia. Dziś mija dokładnie rok od jednego z najwspanialszych zwycięstw w historii FC Barcelony. La Manita - Barça w wielkim stylu rozniosła Real Madryt, który marzył o zakończeniu hegemonii Klubu ze stolicy Katalonii. Jak pokazał ten pamiętny mecz - marzenia nie zawsze się spełniają, zwłaszcza ostatnimi laty w stolicy.
Czytaj więcej-
- kacperovsky61 6 maja 2015, 13:17 · DyskusjaPolecają
1
Przybywam z przyszłości!
-
- malutkiFCB 2 kwietnia 2012, 23:27 · Dyskusja
0
coś pieknego
-
- Coe 20 marca 2012, 11:09
0
-
- Coe 20 marca 2012, 11:09
0
-
- (FILIP-SZCZECIN) 4 marca 2012, 16:12 · Dyskusja
0
to do historii ,piękne
-
- FCB Krzychó 10 grudnia 2011, 14:11 · Dyskusja
0
Niezapomniany mecz.........
-
-
Konto usunięteWarto było to zobaczyć jeszcze raz :-D
-
- Tadeusz0312 4 grudnia 2011, 11:17 · Dyskusja
0
mam nadzieje ze Messi 10 grudnia będzie tak aktywny jak w tym pięknym meczu :)
-
- Piter_Messi 2 grudnia 2011, 15:10 · Dyskusja
0
Wspomnienia wróciły...Piękny mecz BArCY, piękne gole...Cóż, po prostu VISCA EL BARCA!!!

Sortowanie